Archiwum artykułów

Zmiana wizerunku targowiska w Dąbiu

Rynek zostanie przebudowany, unowocześniony i zadaszony. Będzie bliźniaczo podobny do targowiska w Zdrojach. Atrakcyjność tego miejsca zmieni się na lepsze.

dodano: 17.01.2013

Koncert

3MOONBOYS rusza w trasę z płytą "SKAKANKAN".

dodano: 16.01.2013

Bukowe na kulig

Rada Osiedla Bukowe-Klęskowo nie próżnuje. Pierwszą uchwałą podjętą podczas posiedzenia w 2013 roku, jest zorganizowanie kuligu w Puszczy Bukowej podczas nadchodzących ferii zimowych.

dodano: 16.01.2013

Marcredo Center Szczecin na Prawobrzeżu

Prawobrzeże wzbogaci się o kolejne centrum handlowe, które stanie przy innym sklepie - Leroy Merlin. Budowa "Marcredo Center Szczecin" rozpocznie się już w kwietniu bieżącego roku. Zakupy jednak będziemy robić dopiero od grudnia.

dodano: 16.01.2013

Wernisaż

"OŚ - WIECENIE/WIETLENIE" autorzy prac: Studenci Architektury Wnętrz III i IV roku I stopnia Akademii Sztuki w Szczecinie.

dodano: 15.01.2013

Dziurawa Syberia

18 stycznia w Klubie Delta odbędzie się spotkanie ze szczecińskimi podróżnikami i fotografami, Jerzym Arsobą i Igorem Skawińskim, którzy zaprezentują zdjęcia i opowiedzą o zakończonej sukcesem wyprawie do położonych w północnej Syberii kopalni diamentów.

dodano: 15.01.2013

Bajkowe spotkania

Bajkowe spotkania z teatrzykiem Bajto to przedstawienia interaktywne, w których mali widzowie biorą czynny udział.

dodano: 14.01.2013

Wielka Orkiestra grała na Prawobrzeżu

Galeria Carrefour Gryf nie zapomniała o mieszkańcach Prawobrzeża. Zapewniła wiele atrakcji podczas XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wrażeń nie brakowało!

dodano: 14.01.2013

Przychodni problem drogowy

Nieczęsto zdarza się aby problem przychodni dotyczył tematu, który nie obraca się wokół leków, ilości chorych, lekarzy lub pielęgniarek. Placówka w Zdrojach ma jednak urwanie głowy z kawałkiem ziemi, przez który pacjenci nie mogą swobodnie wjechać na teren lecznicy.

dodano: 14.01.2013

Kawowy zawrót głowy

Na Prawobrzeżu powstała kawiarnia Coffeefun, która wyróżnia się na tle innych miejsc. Zatrudnieni są w niej profesjonalni bariści z certyfikatami, którzy wykonują swoją pracę z pasją. Chętnie powiedzą o sposobach picia kawy oraz o wielu innych ciekawostkach na jej temat.

dodano: 13.01.2013

Facebook