Archiwum artykułów

Seria pożarów na Prawobrzeżu

Po opadnięciu resztek śniegu Straż Pożarna niestety musiała wkroczyć do akcji. Pożary zanotowano w okolicach ulicy Botanicznej i Maciejowickiej oraz na ogródkach działkowych na Osiedlu Kasztanowym.

dodano: 10.04.2013

Targi Motoshow 2013 na Struga

Już w nadchodzący weekend, w Szczecinie, odbędą się targi Motoshow 2013. Jest to impreza obowiązkowa dla każdego fana czterech kółek.

dodano: 10.04.2013

Konkurs fotograficzny „PRAWOBRZEŻE”

Konkurs skierowany jest do uczniów: Szkół Podstawowych (klasy 5-6), Gimnazjum i Szkół Średnich. Uczestnikami Konkursu mogą być uczniowie szkół prywatnych, publicznych lub specjalnych.

dodano: 09.04.2013

Coraz łatwiej spotkać „Swinga”

Składy tramwajowe linii 7 i 8 wkrótce zostaną wzbogacone o kolejne tramwaje niskopodłogowe, tzw. Swingi. Po naszych torowiskach jeździ już dwanaście takich pojazdów, za rok będzie ich dwadzieścia osiem.

dodano: 08.04.2013

Intruz

Intruz w reżyserii Andrew Niccola to kolejna po Zmierzchu adaptacja bestselerowej powieści Stephenie Meyer. Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, gdy prawie cała Ziemia została opanowana przez dość specyficznych najeźdźców z kosmosu.

dodano: 08.04.2013

Awantura o spalarnię

Budowa spalarni w Szczecinie ma być jedną z największych inwestycji ostatnich lat. W ostatnim czasie wybuchła publiczna dyskusja na temat. Szczecinowi grozi bankructwo? Prezydent Piotr Krzystek zabrał głos w sprawie.

dodano: 07.04.2013

Ludzkie szczątki w Dąbiu

Niecodzienne znalezisko miało miejsce podczas remontu jednej z hal Zakładów Mięsnych Agryf. Remontujący odkopali ludzkie kości.

dodano: 07.04.2013

Hybrydowy autobus w Szczecinie

Już w tym roku na szczecińskie ulice wyjedzie autobus o napędzie hybrydowym. Jakie z tego będą płynęły korzyści dla ZDiTM oraz mieszkańców naszego miasta?

dodano: 05.04.2013

Zima nie odpuszcza

Za nami Święta Wielkanocne. Przyzwyczajeni do obserwowania w tym czasie symptomów budzenia się do życia wszystkiego co nas otacza, załamujemy ręce widząc to, co dzieję się za oknami.

dodano: 04.04.2013

Swojska inwestycja

Na Swojskiej szykuje się nowa, sporych rozmiarów, inwestycja. W miejsce parkingu strzeżonego stanąć ma bowiem obiekt wielofunkcyjny, łączący pokoje mieszkalne, część handlową oraz usługową.

dodano: 03.04.2013

Facebook