Rowerem po Puszczy Bukowej

23.04.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Członkowie Klubu Kniejołaza l fot. www.bukowa.szczecin.pl

Fani dwóch kółek nie mogą narzekać na pogodę za oknami. Przyjemna aura sprawia, że Klub Kniejołaza budzi się do życia.

Logo Klubu Kniejołaza

Logo Klubu Kniejołaza

Klub Kniejołaza powstał w 2011 r. z inicjatywy miłośników Puszczy Bukowej związanych z serwisem internetowym bukowa.szczecin.pl. W ciągu dwóch lat byli organizatorami wielu wycieczek zarówno rowerowych jak i pieszych. Główny teren eksploracji to Puszcza Bukowa.

Miłośnicy Puszczy Bukowej z Klubu Kniejołaza zapraszają wszystkich chętnych na wyprawę rowerową już 27 kwietnia (sobota). Oto jak brzmi treść, która ma zachęcić niepewnych udziału w tej podróży:

Dla każdego, kto boryka się z zanikiem dobrej kondycji fizycznej, a ze wzrostem masy tłuszczowej, będzie to znakomita okazja, by wejść w nowy sezon rowerowy w lepszym nastroju.Spacerowym tempem będziemy poruszać się wzdłuż skraju puszczy, jak i znajdziemy się w samym jej sercu. Poznamy pomniki przyrody o niebotycznych rozmiarach, zwiedzimy Ogród Dendrologiczny w Glinnej w wiosennej scenerii i usmażymy kiełbaski na ognisku. Czeka nas wiele postojów w miejscach interesujących pod względem krajobrazowym i historycznym. Zanim wyruszysz w świat na dwóch kółkach,
poznaj z nami miejsce, w którym żyjesz.

 

Autor: Rafał Czajkowski

Galeria zdjęć

Członkowie Klubu Kniejołaza l fot. www.bukowa.szczecin.pl Logo Klubu Kniejołaza

Skomentuj

Znamy Twoje IP (34.239.170.244). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.