Archiwum artykułów

Fotografia z magnolią

Zakład Usług Komunalnych przygotował zabawę dla wszystkich mieszkańców Szczecina. Jest to konkurs fotograficzny mający przedstawiać najpiękniejszą magnolię. Wśród nagród znajdują się między innymi tablety.

dodano: 05.05.2013

Nowe obiekty przy "Pomarańczowym" boisku

Minął prawie rok odkąd boisko przy ulicy Pomarańczowej miało zostać wzbogacony o szatnie, kabiny prysznicowe oraz portiernie. Mimo wielu perturbacji budowa w końcu zostanie kontynuowana.

dodano: 05.05.2013

Prace Nad Rudzianką

Już na początku marca ruszyły prace wokół stawu Nad Rudzianką. Powstać ma tam teren rekreacyjny na wzór tego nad jeziorem Miedwie.

dodano: 03.05.2013

Sprzątaj po swoim psie

Prawo stanowi, iż każdy właściciel psa ma obowiązek sprzątania po swoim czworonogu. Miasto stara się w tym pomagać, rozdając specjalne zestawy do uprzątania odchodów.

dodano: 02.05.2013

Kolejne zmiany w działaniu buspasa

Po raz kolejny zmieniły się zasady korzystania z buspasa znajdującego się, przy ul. Energetyków.

dodano: 01.05.2013

Nowy Dom Samopomocy Społecznej w Szczecinie

Do zadań tej instytucji należeć będzie świadczenie usług na rzecz osób wymagających opieki i pielęgnacji.

dodano: 01.05.2013

Sonda

W aktualnym wydaniu naszej gazety postanowiliśmy spytać naszych czytelników o to, czy są zadowoleni z kierunku, w którym zmierza prawobrzeże. Czy są zadowoleni z rozwoju tej części miasta. Oto, co nam odpowiedzieli:

dodano: 01.05.2013

Z fotografią na ty

W klubie Delta odbyła się wystawa prac nagrodzonych i wyróżnionych w Konkursie Fotograficznym „Prawobrzeże”. Po wręczeniu nagród obyło się spotkanie z fotografem Bartoszem Mateńko.

dodano: 30.04.2013

Gdzie na Majówkę?

Przed nami długi, majowy weekend. Dla tych, którzy postanowili ten czas spędzić w Szczecinie przygotowano specjalne polany wypoczynkowe.

dodano: 30.04.2013

Nowe fakty w sprawie SST

Jedna z największych inwestycji XXI wieku na Prawobrzeżu wchodzi w początkową fazę. W tym tygodniu miasto przekazało plac budowy wykonawcy pierwszego etapu Szczecińskiego Szybkiego Tramwaju.

dodano: 27.04.2013

Facebook