Archiwum artykułów

Drugi złoty medal dla Konrada Czerniaka

Fantastyczne wieści z Mistrzostw Europy w pływaniu. Konrad Czerniak zdobyło drugi złoty medal! Przy ogłuszającym dopingu blisko dwóch tysięcy kibiców sięgnął po kolejne trofeum. Czerniak po drugi złoty medal popłynął na dystansie 100 metrów stylem motylkowym.

dodano: 09.12.2011

Obchody rocznicy stanu wojennego

Trwają obchody 30. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Po debacie ze świadkami wydarzeń i sesji popularno-naukowej przygotowanej przez szczeciński oddział IPN, odbędzie się rekonstrukcja historyczna oraz oficjalne uroczystości.

dodano: 09.12.2011

Potrącenia pieszych

Piesi stanowią w okresie zimowym szczególnie zagrożoną grupę uczestników ruchu drogowego. Wczoraj w Szczecinie 6 pieszych zostało potrąconych przez pojazdy. Większość z nich kończyła schodzenie z wyznaczonego przejścia dla pieszych.

dodano: 08.12.2011

Nasi ze złotem

2 złote medale Radosława Kawęckiego i Konrada Czerniaka, medal brązowy Pawła Korzeniowskiego - to dorobek polskich pływaków w pierwszym dniu Mistrzostw Europy w Pływaniu na Basenie 25 m. Zawody rozpoczęły się 8 grudnia i potrwają do niedzieli 11 grudnia.

dodano: 08.12.2011

Mistrzostwa online

Zmagania pływaków na Floating Arenie podczas Mistrzostw Europy w Pływaniu można śledzić nie tylko w telewizji, ale także w Internecie. W południe odbyła się pierwsza konferencja prasowa mistrzostw.

dodano: 08.12.2011

Liście do ekoportu

Uprzątnąłeś chodnik i ulicę przed swoim domem i nie wiesz, co zrobić z liśćmi? Zadzwoń po miejskie służby. Zabiorą worki za darmo. Liście, gałęzie, trawę można wywieźć również do tzw. ekoportu. Bez żadnych opłat. Jesienne porządki na szczecińskich ulicach koordynuje Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego.

dodano: 08.12.2011

Otylia Jędrzejczak już w Szczecinie

W środę odbył się oficjalny trening reprezentacji Polski.

dodano: 07.12.2011

Przedszkolaki na Boże Narodzenie

7 grudnia w auli Szkoły Podstawowej nr 37 odbyły się eliminacje do XIII Szczecińskiego Konkursu Piosenki Bożonarodzeniowej. Na scenie stanęła blisko setka młodych artystów z Prawobrzeża. Oj, wielu dorosłym łza w oku się zakręciła. Piękne stroje, jeszcze piękniejsze śpiewanie oraz zapał artystów - to wszystko sprawiło, że koncert był niepowtarzalny.

dodano: 07.12.2011

O jeden pas więcej

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie informuje, iż dzisiaj we wczesnych godzinach rannych zdemontowana została podpora montażowa kładki dla pieszych w rejonie Basenu Górniczego. Ruch pojazdów w tym rejonie odbywa się trzema pasami ruchu, zarówno na nitce wjazdowej, jak i wyjazdowej z miasta.

dodano: 07.12.2011

Uwaga! Komunikacja w Święta

W okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku komunikacja miejska będzie kursować w następujący sposób:

dodano: 07.12.2011

Facebook