Archiwum artykułów

Rejestracja przedsiębiorców po nowemu. Sprawdź stare dane!

Trwa rejestrowanie przedsiębiorców według nowych zasad. Teraz informacje przekazywane są do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Urząd miasta do końca roku musi przekazać do CEDIG-u dane przedsiębiorców rejestrowanych na starych zasadach. Warto sprawdzić czy są one aktualne.

dodano: 05.12.2011

ME w pływaniu - zmiana organizacji ruchu

W związku z organizacją Mistrzostw Europy w pływaniu od środy 7 grudnia od 6.00 do 12 grudnia do 5.00 zamknięta dla ruchu będzie ulica Niedziałkowskiego na odcinku od ul. Wąskiej do ul. Unisławy.

dodano: 05.12.2011

Fotograficy z Prawobrzeża wspominają lato

3 grudnia w Domu Kultury "Dąb" odbył się wernisaż wystawy fotograficznej "Wspomnienia z wakacji". Autorami prac są fotograficy z Grupy Fotograficznej Prawobrzeże działającej przy Fundacji Kultury i Sportu Prawobrzeże. Jest to kolejna prezentacja prac fotografików z Prawobrzeża.

dodano: 03.12.2011

Mikołajkowy Turniej Siatkówki rozstrzygnięty

7 drużyn stanęło na starcie 6 Mikołajkowego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Redaktora Naczelnego Dwutygodnika Prawobrzeże. W tym roku najlepszą okazała się II drużyna Gimnazjum nr 29. Zawody odbyły się 3 grudnia w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 7 na Osiedlu Majowym. Puchary i dyplomy wręczał Redaktor Naczelny Dwutygodnika Prawobrzeże.info i portalu Prawobrzeże.info - Krzysztof Kołakowski.

dodano: 03.12.2011

Fotograficzne wspomnienia z wakacji

Grupa Foto Prawobrzeże serdecznie zaprasza wszystkich miłośników fotografii na wernisaż wystawy pt. "Wakacyjne wspomnienia".

dodano: 01.12.2011

Zdjęcia uczniów z ZS 1 w Zdrojach w Galerii Prezydenckiej

30 listopada w Urzędzie Miejskim w Szczecinie odbyło się podsumowanie warsztatów ekologicznych - „Poznajemy Akweny Wodne Szczecina i Okolic”. Podsumowanie połączone zostało z otwarciem pokonkursowej wystawy fotograficznej, której tematem były warsztaty ekologiczne oraz akweny wodne Szczecina i okolic. Pośród kilkudziesięciu nagrodzonych prac na wystawie znalazły się zdjęcia uczniów z ZS nr 1 w Zdrojach. Nagrody i wyróżnienia wręczał v-ce prezydent miasta Krzysztof Soska. Warsztaty zostały zorganizowane przez Biuro d/s Morskich Urzędu Miejskiego w Szczecinie.

dodano: 01.12.2011

Tydzień Aktywności

Tydzień Aktywności odbędzie się w Szczecinie już po raz trzeci. Głównym celem wydarzenia jest promocja idei wolontariatu, a także zachęcanie do podejmowania aktywnych działań we własnym środowisku: szkole, pracy, podwórku. Na Tydzień Aktywności zapraszamy w dniach 30 listopada-6 grudnia 2011. Do debaty na temat przyszłości młodzieży w Szczecinie została zaproszona Redakcja Dwutygodnika Prawobrzeże.info.

dodano: 01.12.2011

Tysiące światełek na Święta

Kurtyny, anioły ażurowe, kule śnieżne, fontanny i choinki - takie świecące ozdoby upiększą Szczecin przed świętami Bożego Narodzenia. Na ulicach i placach pojawiło się już ponad 1000 błyszczących elementów. Ruszył montaż choinki przed urzędem. W tym roku także rozbłyśnie budynek Dworca PKP.

dodano: 30.11.2011

Turniej o Puchar Redaktora Naczelnego "Prawobrzeża"

3 grudnia 2011 r. o godz. 11.00 w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 7 na Osiedlu Majowym rozpocznie się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Redaktora Naczelnego Dwutygodnika Prawobrzeże.info.

dodano: 30.11.2011

Śmiertelny wypadek w Żydowcach

29 listopada 2011 r. około 22.30 na ul. Przodowników Pracy doszło do śmiertelnego wypadku drogowego.

dodano: 30.11.2011

Facebook