Archiwum artykułów

Wielkie sprzątanie na Łubinowej

Piękna pogoda, która coraz częściej „nawiedza” nasze miasto skłoniła do działania służby odpowiadające za porządki. Nasz aparat uwiecznił ich podczas wykonywania tych czynności.

dodano: 13.06.2013

Noc oczyszczenia

Od momentu premiery Noc oczyszczenia budzi wiele kontrowersji wśród widzów i krytyków, którzy dopatrują się w tym filmie krytyki obecnej sytuacji społecznej w USA i zadają sobie pytania o to, czy przedstawiona historia mogłaby mieć miejsce w realnym życiu.

dodano: 13.06.2013

Piłka ręczna plażowa w Dąbiu

Już w najbliższy weekend na plaży w Dąbiu odbędzie się turniej HURTOSTAL 2 CUP 2013. Są to Młodzieżowe Mistrzostwa Piłki Ręcznej Plażowej.

dodano: 11.06.2013

Czerwcowe propozycje stowarzyszenia Szczecińska Offensywa Kulturalna SZOK

W listopadzie 2012 r. Stowarzyszenie Szczecińska Offensywa Kulturalna SZOK zorganizowało koncert Grażyny Auguścik z amerykańskimi jazzmanami, jesteśmy też organizatorami cyklu Szczecińskie Wierszogranie i wielu innych przedsięwzięć.

dodano: 08.06.2013

Festyn rodzinny na osiedlu Bukowym

W niedzielę 2 czerwca, pomimo niesprzyjającej pogody, na osiedlu Bukowym odbył się Festyn Rodzinny współorganizowany przez Radę Osiedla Bukowe-Klęskowo oraz Parafię św. Stanisława B.M. przy ul. Kolorowych Domów.

dodano: 07.06.2013

Nowe miejsca pracy na Prawobrzeżu

Przy ulicy Kniewskiej, na Prawobrzeżu, powstanie około stu nowych miejsc pracy. North-West Logic Park rozpoczął współpracę z nowymi spółkami.

dodano: 05.06.2013

Pętla na osiedlu Słonecznym – raport

Zgodnie z naszą tradycją odwiedzamy plac budowy, którym jest pętla autobusowa na osiedlu Słonecznym. Pojawiły się przy niej nowe udogodnienia.

dodano: 03.06.2013

Dzień Dziecka

1 czerwca, jak co roku w naszym kraju, obchodzimy Dzień Dziecka. Jaka jest geneza powstania tego jednego z najweselszych dni w roku?

dodano: 01.06.2013

Festyn Rodzinny na Bukowym

2 czerwca przy kościele św. Stanisława, przy ulicy Kolorowych Domów, odbędzie się festyn rodzinny. Jego organizatorem jest Rada Osiedla Bukowe-Klęskowo we współpracy z Parafią św. Stanisława B.M.

dodano: 31.05.2013

Wielki Gatsby

Kolejna ekranizacja wielkiej amerykańskiej powieści to prawdziwy przebój tego sezonu, na który widzowie czekali z niecierpliwością i wielkimi nadziejami. Uwspółcześniona wersja Baza Luhrmana to jednocześnie opowieść o latach 20-tych minionego wieku, w których Nowy Jork bawił się do upadłego a kreatywni bankierzy nie przewidywali jeszcze kryzysu gospodarczego, jak i komentarz do dzisiejszych czasów, w których w wielu miejscach odbywa się podobny bal na Titanicu.

dodano: 31.05.2013

Facebook