Archiwum artykułów

Gwiazdorskie, świąteczne przepisy

Święta zbliżają się wielkimi krokami. W domu zaczynają się wielkie sprzątanie, gotowanie i przygotowania do przyjazdu rodzin. Jedna z naszych czytelniczek, Paulina Gwiazda, postanowiła pomóc wszystkim tym gospodyniom, które jeszcze nie skompletowały posiłków na wigilijny stół.

dodano: 17.12.2012

Łukasz Jakowczyk Show - relacja ze spotkania Morze Bałtyk Szczecin - Olimpia Sulęcin

Siatkarze ze Szczecina myśląc o upragnionej walce o awans, zmuszeni są do wygrywania i zdobywania kolejnych ligowych punktów. W minioną sobotę do Szczecińskiego Domu Sportu przyjechała Olimpia Sulęcin.

dodano: 17.12.2012

Sylwester z jedynką czy na Błoniach?

31 grudnia to dzień kiedy nikt nie liczy ile wypił alkoholu, w którym fajerwerki rozjaśniają niebo a zabawa trwa do białego rana. Sylwestra można jednak również spędzić w gronie rodziny, przed telewizorem świętując nadejście nowego roku. Dlaczego jednak to tym imieniem została nazwana najhuczniejsza zabawa w roku?

dodano: 17.12.2012

Kawiarenka w Duchu

Polska to jeden z najbardziej wierzących krajów w Europie. Duży odsetek społeczeństwa chętnie odwiedza kościoły co najmniej raz w tygodniu. Księża z parafii rzymskokatolickiej w Zdrojach postanowili pójść dalej. Pobudzili oni do życia "Kawiarenkę w Duchu".

dodano: 17.12.2012

WyStrugana ulica

19 grudnia to data, która rozładuje nie tylko korki, ale i emocje wśród kierowców przemierzających ulicami Struga. Wtedy to nastąpi długo oczekiwane otwarcie jednej z głównych dróg na Prawobrzeżu.

dodano: 13.12.2012

Ale kopci!

Od paru lat mieszkańcy okolic dworca w Dąbiu, pasażerowie przebywający na peronach, a także pracownicy pobliskich firm w okresie grzewczym narażeni są na duszący dym. Zasnuwa on całą okolicę i zatruwa powietrze.

dodano: 13.12.2012

Nastrojowo w przedszkolu

Zgodnie z tradycją "Słonecznej Dziewiątki" najstarsze przedszkolaki przygotowały Jasełka. Dzieci wystąpiły przed liczną publicznością i wprowadziły wszystkich w atmosferę świąt.

dodano: 13.12.2012

Wziąć rewanż na Olimpii - zapowiedź spotkania Morze Bałtyk Szczecin - Olimpia Sulęcin

Po trzech meczach wyjazdowych Morze Bałtyk powraca do hali Szczecińskiego Domu Sportu. W 10 kolejce II ligi mężczyzn podejmie on wyżej notowany zespół - Olimpii Sulęcin.

dodano: 13.12.2012

„Świetliki 2012” z ZS 7 z Klucza

W tym roku na nocną przygodę wyruszyło prawie 50 oób.

dodano: 13.12.2012

17 grudnia Wernisaż połączony z kiermaszem prac pacjentów w Szpitalu Zdroje

Wystawa prac studentów Wydziału Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie, która zostanie połączona z kiermaszem świątecznym pacjentów Szpitala Zdroje

dodano: 12.12.2012

Facebook