Archiwum artykułów

12 i 13 grudnia -kiermasz świąteczny przy SP 59

Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 59 przy ulicy Dąbskiej 105 o 17.30, w dniach 12 i 13 grudnia na Kiermasz Świąteczny

dodano: 12.12.2012

Trwają prace przy Smutnym cmentarzu

Przedwojenny cmentarz na ul. Smutnej przechodzi gruntowne zmiany. Zaniedbany teren został już oczyszczony i przygotowany pod instalacje granitowej płyty, upamiętniającej pochowanych zmarłych.

dodano: 11.12.2012

Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej

Kilka dni temu Szkoła Podstawowa nr 37 na osiedlu Słonecznym gościła przedszkolaków oraz uczniów i uczennice klas 0–3 podczas eliminacji do finału XIV Szczecińskiego Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej. Za sprawą pięknie wykonywanych kolęd i piosenek bożonarodzeniowych, świąteczna atmosfera udzieliła się młodym artystom, widowni i jurorom.

dodano: 10.12.2012

Fundacja „Promocja zdrowia” zaprasza osoby niepełnosprawne

Łatwiej jest realizować siebie i swoją pasję w grupie, zapraszamy więc wszystkich chętnych, niezależnie od płci i wieku na spotkania międzypokoleniowe, które pozwolą uczestniczyć we wspólnej zabawie, dyskusji, imprezach. Wymiana doświadczeń pozwoli na ułatwienie poszukiwań różnorodnych form pracy wzbogacających życie osób niepełnosprawnych i nie tylko.

dodano: 08.12.2012

Mikołaj w przedszkolu

Ten, który jest przyjacielem wszystkich dzieci, dla którego starają się być grzeczne i o którym w okresie przedświątecznym mówi się bardzo dużo – to oczywiście św. Mikołaj. 6 grudnia odwiedził z workiem prezentów przedszkolaków z Przedszkola Publicznego nr 9.

dodano: 08.12.2012

4. etap konkursu fotograficznego - galeria zdjęć

Publikujemy zdjęcia, które zostały nadesłane na 4. etap konkursu fotograficznego. Zachęcamy do głosowania na najlepszą fotografię na naszym profilu na Facebook'u: www.facebook.com/Prawobrzeze.info. Zwycięskie zdjęcie zostanie nagrodzone podwójnym zaproszeniem do kina Helios oraz zostanie opublikowane w Dwutygodniku Prawobrzeże.info. Wśród osób głosujących również rozlosujemy zaproszenie do kina Helios.

dodano: 07.12.2012

Siatkarskie mikołajki

Turniej o Puchar Redaktora Naczelnego Dwutygodnika Prawobrzeże został rozstrzygnięty. Czwartego grudnia w Gimnazjum nr 7 (szkole, która wraz z Dwutygodnikiem Prawobrzeże organizowała turniej) na osiedlu Majowym nie brakowało sportowej walki oraz emocji, a przede wszystkim dobrej zabawy. Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Gimnazjum nr 15, dowodzona przez Jacka Wróblewskiego. Druga lokata należała do drużyny Agnieszki Beyer-Michoń, trenera Gimnazjum nr 29. Na pudle znalazł się również zespół Gimnazjum nr 32.

dodano: 05.12.2012

Na Prawobrzeżu brakuje rowerowych stojaków!

W Polsce coraz bardziej powszechna jest moda na podróżowanie ekologicznym środkiem lokomocji, jakim jest rower. Samochody mają swoje miejsca parkingowe. Rowery również, są nimi popularne stojaki. Jednak mieszkańcy Prawobrzeża żalą się na zbyt mała ilość takich miejsc dla rowerzystów.

dodano: 05.12.2012

Mamo, tato pobaw się ze mną – bożonarodzeniowy konkurs w PN „Uśmiech”

Tradycją Przedszkola Niepublicznego „Uśmiech” jest cykliczna organizacja rodzinnego konkursu plastycznego pt. „Mamo, tato pobaw się ze mną”. W tym roku tematem wspólnej zabawy była „Bożonarodzeniowa Szopka”.

dodano: 04.12.2012

Pracownicy stoją murem za dyrektorem Sebastianem Wypychem

Załoga Centrum Żeglarskiego nie może pogodzić się z krzywdzącą decyzją o odsunięciu dyrektora od swoich obowiązków. Napisała list do Prezydenta Miasta Piotra Krzystka i przedstawiła swoje stanowisko w tej sprawie.

dodano: 04.12.2012

Facebook