Archiwum artykułów

Kolejne zmiany związane z SST

Od poniedziałku (26.08) na Prawobrzeżu pojawią się kolejne zmiany w organizacji ruchu. Tym razem wystąpią one na ulicy Zwierzynieckiej oraz Basenie Górniczym.

dodano: 25.08.2013

Projekt "Szczeciński Szybki Tramwaj"

Ponad trzy miesiące trwają prace przy budowie trasy Szczecińskiego Szybkiego Tramwaju. Przypominamy o utrudnieniach dla kierowców związanych z tym projektem oraz co czeka nas w niedalekiej przyszłości.

dodano: 24.08.2013

Unikalny wygląd tylko z Salonem Unico

Salon Stile Unico na Prawobrzeżu znajduje się w Outlet Park od 22 maja bieżącego roku. Jest to renomowane miejsce, w którym każdy klient może liczyć na najwyższą jakoś oferowanych usług. Co najważniejsze - w niewygórowanej cenie.

dodano: 22.08.2013

„Mistrzowie Parkowania” atakują chodniki

Czas wakacji nie odstrasza kierowców, którzy ciepłe dnie spędzają na utrudnianiu życia pozostałym uczestnikom ruchu. Czujne oko jednego z naszych czytelników przyłapało dwójkę kierowców, którzy z pewnością należą do grona „Mistrzów Parkowania”.

dodano: 21.08.2013

Coraz mniej kłopotów z odpadami!

Ustawa śmieciowa to coś, co wielu mieszkańcom Prawobrzeża spędza sen z powiek. Jak się okazuje, problem staję się coraz mniejszy. A Szczecinianie mogą spokojnie segregować swoje odpady.

dodano: 21.08.2013

Sklep dla samobójców

Sklep dla samobójców do doskonała francuska animacja, zdecydowanie przeznaczona bardziej dla dorosłych niż dla dzieci. Film pełen jest bowiem groteskowego, czarnego humoru, a jego tytuł to wcale nie żart. Akcja naprawdę rozgrywa się w sklepie z asortymentem ułatwiającym jego klientom szybkie, choć często wcale nie bezbolesne, przeniesienie się na tamten świat.

dodano: 20.08.2013

Jest (formalnie) Strefa w Szczecinie

Po miesiącach oczekiwania w niepewności, wreszcie Rada Ministrów RP podjęła decyzję o rozszerzeniu granic Kostrzyńsko-Słubickiej i Mieleckiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej o tereny w Szczecinie – poinformował o tym Janusz Piechociński wicepremier i minister gospodarki, który odwiedził nasze miasto.

dodano: 19.08.2013

Szczecin o krok od spalarni!

Największa szczecińska inwestycja jest o krok od spełnienia. Do całkowitego rozpoczęcia projektu brakuje już tylko zgody na budowę od wojewody.

dodano: 17.08.2013

Duże zmiany na Hangarowej i Zwierzynieckiej

Od wtorku zmotoryzowana część Szczecina musi przygotować się na kolejne utrudnienia. Zamknięte zostaną ulice Hangarowa i Zwierzyniecka.

dodano: 13.08.2013

Słaby stan muru

W Żydowcach są przynajmniej dwa miejsca, gdzie istniejące mury oporowe ewidentnie zagrażają bezpieczeństwu ludzi bądź przeszkadzają w budowie nowych obiektów. W okolicach ulicy Rymarskiej i Raszyńskiej istnieje mur oporowy, kompletnie zasypany ziemią, który blokuje budowę przystanku.

dodano: 11.08.2013

Facebook