Archiwum artykułów

Biedronka wróciła na Słonko

Popularna sieć sklepów spożywczych wróciła na osiedle Słoneczne. Po kilkuletniej nieobecności, swoje podwoje w popularnym „żółtku” otworzył nowy sklep sieci Biedronka.

dodano: 11.09.2013

Wreszcie jest boisko

Po wielu miesiącach starań zakończono wreszcie budowę boiska przy ulicy Pomarańczowej na osiedlu Bukowym.

dodano: 11.09.2013

Bukowy Dżem V - relacja

31 sierpnia miała miejsce piąta już edycja Bukowego Dżemu. Podobnie jak w poprzednich uczestnicy w dużej ilości pojawili się przy ulicy Seledynowej pokazując swoje nieprzeciętne umiejętności.

dodano: 11.09.2013

Brzuszek, Maluszek i co dalej...?

Szczecińska Fundacja Zdroje oraz SPS ZOZ Zdroje zaprasza na konferencje "Brzuszek, Maluszek i co dalej...?". Gościem specjalnym będzie Monika Pyrek - Rokita.

dodano: 10.09.2013

Sztanga i cash

Najnowszy film Michaela Baya pokazuje serię tak nieprawdopodobnych, a momentami wręcz absurdalnych sytuacji, że aż trudno widzowi uwierzyć, iż Sztanga i Cash powstał w oparciu o autentyczne wydarzenia.

dodano: 10.09.2013

Lider logistyki w Dąbiu

Znana w Europie i jedna z największych firm logistycznych otworzyła swoje nowe centrum w Dąbiu.

dodano: 09.09.2013

Nielegalna plantacja w Zdrojach

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KWP w Szczecinie zlikwidowali nielegalną plantację konopi indyjskich. Miejscem, w którym się znajdowała była dzielnica Zdroje.

dodano: 07.09.2013

"Zbieraj makulaturę, ratuj konie"

Klub Gaja był organizatorem akcji zbierania odpadów pod nazwą "Zbieraj makulaturę, ratuj konie". Najwięcej uzbierali jej uczniowie Szkoły Podstawowej nr 59 z Prawobrzeża.

dodano: 07.09.2013

Jobs

Mający swoją premierę w ostatni piątek film opowiadający o założycielu kultowej firmy Apple, podzielił widzów na dwie grupy. Ci, którzy nie czytali książki i nie za bardzo orientowali się wcześniej w biografii Steve'a Jobsa wyszli z kin zadowoleni, a nawet wzruszeni. Natomiast wieloletni obserwatorzy rynku komputerowego, dla których postać Jobsa nie miała wcześniej żadnych tajemnic, podeszli do produkcji bardziej krytycznie, zarzucając jej zbytnią skrótowość i pomijanie istotnych wątków.

dodano: 03.09.2013

Turniej tenisowy na Prawobrzeżu

Już w najbliższą sobotę, 7 września, odbędzie się turniej tenisowy na Prawobrzeżu. Rywalizować w nim będą mogły dzieci oraz młodzież.

dodano: 02.09.2013

Facebook