Archiwum artykułów

Międzynarodowy Dzień Pizzy

Luty to miesiąc, który zdecydowanie może przypaść do gustu miłośnikom dobrego, ale niekoniecznie zdrowego jedzenia. Bowiem oprócz tłustego czwartku, który jest świętem ruchomym, na dziewiątego lutego przypada Międzynarodowy Dzień Pizzy.

dodano: 09.02.2013

Prawobrzeska sonda

Tematem sondy z tego wydania będzie szybki tramwaj, który ma łączyć lewobrzeże z prawobrzeżem. Zapytaliśmy, naszych czytelników, co sądzą na ten temat.

dodano: 08.02.2013

IMPERIUM SMAKU

W niedawno otwartym centrum wyprzedażowym Outlet Park powstała restauracja-pizzeria Empire. Głównym założeniem jest gotowanie pysznego, świeżego jedzenia z wykorzystaniem produktów wysokiej jakości bez sztucznych dodat-ków. W EMPIRE można nie tylko zjeść szybki, zdrowy obiad czy pizzę, ale również przyjść na spotkanie z przyja-ciółmi przy drinku czy piwie. Lokalizacja Restauracji Pizzerii EMPIRE: ul. Andrzeja Struga 42 (Outlet Park) tel. 531 819 776 Codziennie otwarte od 10:00 do 22:00

dodano: 06.02.2013

Emerycie, powiększ swoją emeryturę!

Seniorze, wyobraź sobie, że co miesiąc, bez żadnych wyrzeczeń możesz zapewnić sobie dodatkowe pieniądze, które znacznie poprawią Twoją sytuację finansową. Chcesz spłacić długi, wyjechać do sanatorium, kupić lekarstwa czy po prostu spokojnie opłacić czynsz? Teraz spełnienie takich marzeń stało się realne. Jeśli masz ukończone 65 lat i jesteś właścicielem mieszkania, domu, działki, już teraz możesz otrzymywać dodatkowe pieniądze każdego miesiąca do końca swojego życia.

dodano: 06.02.2013

Studio Odnowy Samochodowej

Czy wiedzieliście, że wgniecenia karoserii można usunąć bez wizyty u lakiernika? Rysy i zadrapania da się zlikwidować bez malowania całego elementu,

dodano: 06.02.2013

Prawdopodobni sprawcy kradzieży w sklepach zatrzymani

W nocy, piątego lutego, złapanych zostało dwóch mężczyzn, którzy prawdopodobnie byli sprawcami włamań do sklepów w ostatnich tygodniach, na Prawobrzeżu. Co ciekawe policjanci dokonali obławy i schwytali ich na gorącym uczynku.

dodano: 06.02.2013

Teatrzyk Bajto zaprasza

Śniegowy bałwanek

dodano: 05.02.2013

Prawobrzeże.info w SALPS-ie

Prawobrzeże.info wkracza na parkiety Szczecińskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej (SALPS). Kapitan zespołu oraz naczelny redakcji doszli do porozumienia i podpisali stosowne umowy. Pierwszy, oficjalny mecz będzie miał miejsce już 15 lutego.

dodano: 05.02.2013

Hinduska tancerka

Rada Żivković- Absolwentka Szkoły Baletowej w Szczecinie i Heidelbergu w Niemczech. Uczyła się tańca klasycznego, ludowego i rytmiki. Prowadziła zajęcia klasycznego tańca indyjskiego w całej Europie. Występuje z okazji wielu ważnych zarówno narodowych jak i tradycyjnych uroczystości i świąt indyjskich, w czasie wielkich festiwali Ratha Yatra w rożnych miastach Europy oraz w Indiach. Ostatnio ułożyła choreografię do komedii Marcina Szczygielskiego ,, Single i Remisy”.

dodano: 05.02.2013

Drogówka

Nowy, jak zwykle znakomity film Wojtka Smarzowskiego pokazuje kilka dni z życia warszawskiej policji drogowej. Jak można się domyślać, nie jest to zbyt pozytywnie nastrajająca opowieść. Policjanci zajmują się głównie piciem alkoholu, korzystaniem z usług prostytutek, samochodami, braniem łapówek, a dopiero w ostatniej kolejności pracą.

dodano: 04.02.2013

Facebook