Biegi Górskie im. Jerzego Kortza

15.02.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym Biegu Górskim im. Jerzego Kortza! l fot. www.bieganie.pl

Już w najbliższą niedziele (tj. 17.02) odbędzie się kolejny bieg im. Jerzego Kortza. W planie do przebiegnięcia jest około 60km. Start na Osiedlu Bukowym.

Oficjalny plakat Biegu Górskiego im. Jerzego Kortza

Oficjalny plakat Biegu Górskiego im. Jerzego Kortza

Organizatorem Biegów Górskich jest między innym i "Puszczyk Bukowy". Klub zrzeszający miłośników biegania, głównie na Prawobrzeżu. Po kilku miesiącach działalności zgromadzili oni powyżej 150 polubień na facebooku. Wszyscy, którzy swój wolny czas lubią spędzać w ruchu, na świeżym powietrzu, powinni śledzić wydarzenia tam udostępniane. Są to oczywiście informacje o zbliżających się, wspólnych biegach.

Jednym z głównych wydarzeń współorganizowanych przez Puszczyka Bukowego jest Bieg Górski im. Jerzego Kortza. Jest to impreza z wieloletnimi tradycjami, którą od października 2012 roku przejął pan Karol Radzimski z CKS "Trygław" (innej organizacji zrzeszającej miłośników biegania na świeżym powietrzu).

Co ciekawe Puszczyk Bukowy jest również współorganizatorem "Szczecińskiego Biegu Nocnego", o którym informowaliśmy już wcześniej na łamach Prawobrzeża.info. Ostatnia impreza zgromadziła około czterdziestu osób, które pokonywały drogi Puszczy Bukowej w kompletnych ciemnościach.

Wracając jednak do zbliżającego się Biegu Górskiego im. Jerzego Kortza, odbędzie się on 17 lutego. Start o godzinie 8:30 pod szkołą na Osiedlu Bukowym. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy. Również zachęcamy do dołączenia do wydarzenia utworzonego na facebooku: https://www.facebook.com/events/289514207841303/?ref=22

 

Autor: Rafał Czajkowski

Galeria zdjęć

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym Biegu Górskim im. Jerzego Kortza! l fot. www.bieganie.pl Oficjalny plakat Biegu Górskiego im. Jerzego Kortza

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.192.48.196). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.