Szczecin rozdaje

12.02.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Oficjalne logo inicjatywy

Szczecin rozdaje to niecodzienna inicjatywa, dzięki której każdy może oddać niepotrzebną rzecz za pomocą facebooka. Wystarczy mieć założone konto i chęć oddania niepotrzebnej rzeczy za darmo.

Inicjatywa Natalii Kosieradzkiej i Doroty Mickiewicz, pod tytułem "Szczecin rozdaje" przybiera na sile. Profil na facebooku powstał zaledwie miesiąc temu, a już "lubi go" ponad dwa tysiące osób. Każdy kto chce oddać, jego zdaniem, niepotrzebną rzecz może za pomocą tej strony zareklamować ją i przekazać chętnej osobie.

Już w tej chwili facebookowy fanpage rozrasta się w zastraszającym tempie. Praktycznie codziennie można znaleźć na nim oferty oddania spodni, butów, czy nawet telewizorów. Już w tej chwili inicjatywę podchwyciły inne miasta z regionu, i tak widnieje już "Police rozdają" czy "Stargard rozdaje".

Co ważne transakcje na stronie facebookowej odbywają się nietypowo, gdyż w grę nie wchodzą środki pieniężne, a tylko chęć oddania swojej rzeczy innej osobie. Do tej pory udało się już sfinalizować transakcję sofy, apaszek, marynarek, czy ubranek dla dzieci.

Autor: Rafał Czajkowski

Galeria zdjęć

Oficjalne logo inicjatywy

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.235.182.206). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.