Archiwum artykułów

Zmiany w ruchu na Sylwestra

W związku z organizacją imprezy sylwestrowej inaczej będziemy jeździć po ulicach przylegających do Jasnych Błoni. Uruchomiana zostanie także dodatkowa komunikacja.

dodano: 28.12.2011

Niebezpieczne skrzyżowanie

Chcemy wskazać kierowcom bardzo niebezpieczne skrzyżowanie na ul. Jasnej. Chodzi o wjazd na ul. Jasną z uliczki osiedlowej pomiędzy budynkami Jasna 101 i 103. Na końcu tej niepozornej uliczki znajduje się parking, bardzo często w uliczkę wjeżdżają i wyjeżdżają samochody dostawcze. Niebezpieczeństwo na wyciągnięcie ręki.

dodano: 28.12.2011

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz XX

O przygotowaniach do jubileuszowego finału orkiestry będziemy informowali na bieżąco na naszym portalu. Jak co roku od 20 lat bądźcie z nami.

dodano: 27.12.2011

Fajerwerki tylko w Sylwestra!

Jak informuje Straż Miejska - Wojewoda Zachodniopomorki wystosował do starostów powiatów, prezydentów miast pismo dotyczące używania fajerwerków.

dodano: 24.12.2011

Misterium Bożonarodzeniowe w Zdrojach

Wiele wzruszeń, refleksji, a co najważniejsze świątecznego klimatu, dostarczyło Misterium Bożonarodzeniowe, które przygotowali i przedstawili uczniowie Zespołu Szkól nr 1 w Zdrojach.

dodano: 22.12.2011

Życzenia,życzenia,życzenia

Zdrowych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim czytelnikom Dwutygodnika Prawobrzeże.info oraz portalu internetowego Prawobrzeże.info życzy Redakcja

dodano: 22.12.2011

Młodzi o HIV, narkomanii i przemocy

Coraz częściej słyszymy: młodzi, ich nic nie obchodzi, sami swoją lekkomyślnością i obojętnością stwarzają zagrożenia, bez namysłu próbują wszystkiego. Zapewne tak jest, jednak nie wszyscy młodzi ludzie są zimni i obojętni. Okazuje się, że potrafią doskonale zdefiniować zagrożenia, umieją o nich opowiedzieć, wskazać ich przyczynę.

dodano: 20.12.2011

Kasy biletowe ZDiTM w Święta

W okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku kasy biletowe funkcjonować będą w poniższy sposób

dodano: 20.12.2011

Akcja charytatywna w Zdrojach

Akcja „Podaruj Dzieciom Iskierkę Radości - Szczecińskie Szkoły Potrzebującym” organizowana jest od 11 lat. Organizator to Zespół Szkół Nr 5 w Szczecinie, ul. Hoża 3. Celem akcji jest podjęcie działań, które zaktywizują dzieci i młodzież szczecińskich i polickich szkół do niesienia pomocy innym.

dodano: 19.12.2011

Diler narkotykowy z Prawobrzeża w areszcie

Szczecińscy policjanci z komendy wojewódzkiej, miejskiej oraz z komisariatu Szczecin Dąbie doprowadzili do zatrzymania dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie i handel narkotykami w znacznych ilościach. Funkcjonariusze zabezpieczyli w tej sprawie blisko 900 gramów.

dodano: 19.12.2011

Facebook