Archiwum artykułów

Wolniej ale naprzód... z awanturą na budowie!

Spowolniła budowa nowego skrzydła SP nr 59 przy ulicy Dąbskiej.

dodano: 23.10.2013

Chce się żyć

Chce się żyć to opowieść o Mateuszu, który od urodzenia cierpi na ciężkie porażenie ciała. Chłopak właściwie nie ma żadnej kontroli nad swoim powyginanym, nieposłusznym organizmem, przez co przez sporą część życia jest brany za upośledzonego nie tylko fizycznie, ale i psychicznie.

dodano: 23.10.2013

DPS w Zielonym Dworze?

Nie ma Domu Dziecka, Dwór stoi pusty.

dodano: 23.10.2013

Walczą o Targowisko

Ważą się losy targowiska w Dąbiu.

dodano: 21.10.2013

Nowe boisko na Prawobrzeżu

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z zapowiedziami, osiedlu Nad Rudzianką przybędzie wiosną nowe boisko piłkarskie

dodano: 20.10.2013

Krew pępowinowa – wy pytacie, my odpowiadamy! ( w związku z dużym zainteresowaniem Dniami Krwi Pępowinowej, akcja wraca do Szczecina!)

Czym jest krew pępowinowa? Dlaczego nazywa się ją bezcennym darem? Czy warto ją pobrać? To tylko niektóre pytania, jakie zadają sobie przyszli rodzice przed decyzją o zbankowaniu krwi pępowinowej. By pomóc im podjąć ją świadomie, dr Tomasz Baran z Polskiego Banku Komórek Macierzystych (PBKM) odpowiada na najczęstsze pytania, z jakimi zgłaszają się do niego rodzice spodziewający się dziecka.

dodano: 18.10.2013

MOVE Week - Tydzień Ruchu w Zespole Szkół nr 2 w Szczecinie.

W "dąbskim " tygodniu ruchu atrakcji dla każdego było wiele: trening Nordic Walking, Zumba Fitness, sztafety na wesoło, bieg zadaniowy,jogging, wykład o zdrowotnych aspektach aktywności ruchowej z uwzględnieniem Nordic Walking prowadzonym przez wykładowcę Uniwersytetu Szczecińskiego Wydziału Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia. W tygodniu Ruchu organizatorzy przekonywali do zdrowego trybu życia, poprzez uczestnictwo w różnorodnych zajęciach sportowych. Starali zwiększać świadomość lokalnego społeczeństwa, jak znakomitym lekarstwem jest aktywność fizyczna. Już dziś zapraszają do udziału w Tygodniu Ruchu za rok. Razem rozruszamy Szczecin!!!

dodano: 18.10.2013

Zakończenie sezonu

W sobotę 19 października na Przystani żeglarskiej przy ulicy Przestrzennej (Centrum Żeglarskie), zostanie zakończony tegoroczny sezon.

dodano: 18.10.2013

Skrzyżowanie Jaśminowa-Piechoty zamknięte

18 października skrzyżowanie ulic Jaśminowej i Piechoty w Zdrojach zostanie zamknięte dla ruchu kołowego.

dodano: 17.10.2013

Mamy pomysł na autobusy

Zapowiedź zmian w częstotliwości kursowania autobusu linii 56, wywołała natychmiastową reakcję RO Dąbie.

dodano: 17.10.2013

Facebook