Fantastyczna passa Prawobrzeża.info trwa!

23.10.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Czwarta wygrana w czwartym meczu Prawobrzeża.info!

Czwarta kolejka i czwarte zwycięstwo siatkarzy Prawobrzeża.info. Tym razem naprzeciw siatki stanęli zawodnicy Vertigo JW 4057.

Przed samym spotkaniem było wiadomo, że w ekipie Prawobrzeżan nie może zagrać podstawowy środkowy tej ekipy Rafał Baranowski, jednak po kontuzji wrócił do gry kapitan zespołu - Marcin Dworzyński. Szeroka i wyrównana kadra dała sie we znaki rywalom po raz kolejny.

Pierwszy set to walka punkt za punkt. Żadna ekipa nie zdołała osiągnąć przewagi większej niż trzy oczka. Taka gra spowodowała bardzo nerwową końcówkę. Tę lepiej psychicznie wytrzymali goście tego meczu, siatkarze Vertigo, wygrywając 30:28. Na drugą część spotkania bardzo zmotywowani wyszli gospodarze, od początku narzucając swój styl gry i nie oddając osiągniętej przewagi na początku seta do jego końca. Na tablicy wyników widniał remis, 1:1. Kolejne dwie odsłony to prawdziwy popis skutecznych ataków siatkarzy Prawobrzeża.info. Rafał Kuliga oraz Rafał Czajkowski nękali blok oraz defensywę rywali dając zwycięstwo w kolejnych partiach, oraz w całym meczu, 3:1. Po czterech kolejkach Prawobrzeżanie mają komplet zwycięstw, dzięki czemu zajmują fotel lidera.
 
Kolejne spotkanie już w najbliższy wtorek, 29 października z Megawatem. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 19:30.
 
RC
 

Galeria zdjęć

Czwarta wygrana w czwartym meczu Prawobrzeża.info!

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.236.112.70). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.