Archiwum artykułów

Turniej o Puchar Redaktora Naczelnego

Czwartego grudnia w Gimnazjum nr 7 przy ul. Zofii Nałkowskiej 33 rozegrana zostanie siódma edycja siatkarskiego turnieju dla młodzieży. Organizatorami imprezy są Dwutygodnik Prawobrzeże.info oraz Gimnazjum nr 7.

dodano: 26.11.2012

Goście z WORD-u

Przedszkole Publiczne nr 9 odwiedzili goście z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

dodano: 26.11.2012

Opiekunka na zadzwonienie

„Każdy inaczej reaguje na śmierć. Zabrzmi to okrutnie, ale czasem pierwszą reakcją jest śmiech. Nie jest to śmiech złośliwy. To bardziej taki odruch, którego nie można powstrzymać. Najpierw trzeba się wyśmiać, by później móc płakać.” Tak wygląda codzienność opiekunki osób starszych.

dodano: 26.11.2012

Ruszaj się, bo zardzewiejesz

Jesteś aktywny fizycznie? Lubisz ruch na świeżym powietrzu? Dołącz do nas. Uczniowski Klub Kolarski CKS „Trygław” organizuje biegi na os. Bukowym. Udział może wziąć każdy. Biegi odbywają się raz w miesiącu na oznakowanej trasie.

dodano: 26.11.2012

Europa zawitała do Szczecina w Centrum Urody Venisse.

Wykwalifikowany personel, miła obsługa, pięknie urządzone i przestronne wnętrze. Przede wszystkim powiew europejskich standardów. Tego wszystkiego można doświadczyć w Centrum Urody Venisse przy ulicy Jasnej 1/12.

dodano: 24.11.2012

Święty Mikołaj w Top Shopping

Święty Mikołaj jest już w drodze. Czujemy to, bo ogarnia nas świąteczny nastrój i zaczynamy rozglądać się za prezentami. Mikołajkowy weekend to doskonały czas na zakupy świątecznych upominków i dekoracji, dlatego Centrum Meblowe Top Shopping na weekend 8 i 9 grudnia przygotowuje wiele atrakcji i niespodzianek. Są one skierowane szczególnie do dzieci i ich rodziców.

dodano: 24.11.2012

3. etap konkursu fotograficznego - galeria zdjęć

Publikujemy zdjęcia, które zostały nadesłane na 3. etap konkursu fotograficznego. Zachęcamy do głosowania na najlepszą fotografię na naszym profilu na Facebook'u: www.facebook.com/Prawobrzeze.info. Zwycięskie zdjęcie zostanie nagrodzone podwójnym zaproszeniem do kina Helios oraz zostanie opublikowane w Dwutygodniku Prawobrzeże.info. Wśród osób głosujących również rozlosujemy zaproszenie do kina Helios.

dodano: 23.11.2012

"Cała Polska czyta dzieciom" w PN Uśmiech

Idea ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, która rozpoczęła się 1 czerwca 2001 roku towarzyszy przez całe lata pracy dydaktyczno-wychowawczej Przedszkola Niepublicznego „UŚMIECH”. W tym roku kadra pedagogiczna podjęła próbę zaproszenia do tej niezwykle ważnej kampanii rodziców i inne znaczące osoby lokalnego środowiska.

dodano: 23.11.2012

Nadchodzą andrzejki

Andrzejki to wieczór wróżb, który wypada 30 listopada. Tego dnia wszystkie niechęci do horoskopów czy zabobonów odkładamy na bok i zaczynamy zabawę z przewidywaniem przyszłości. Skąd wywodzi się ten zwyczaj?

dodano: 23.11.2012

Szpital w Zdrojach się rozwija

20 listopada oficjalnie otwarto Oddział Neurologii Wieku Rozwojowego i Pediatrii oraz Oddział Psychiatrii Dziecięcej i Młodzieżowej. Podczas uroczystości przecięto wstęgę i poświęcono otwierane oddziały.

dodano: 20.11.2012

Facebook