Archiwum artykułów

Rozstrzygnięcie konkursu Top Shopping!

Adam Fedorowicz został zwycięzcą wielkanocnego konkursu zorganizowanego przez Centrum Top Shopping. Losowanie odbyło się w sobotę 14 kwietnia o godzinie 12.00.

dodano: 16.04.2012

Wiosna w Brukseli

Bruksela Europejska metropolia kojarząca się z Unią Europejską. To tu zapadają najważniejsze decyzje związane z życiem w zjednoczonej Europie, tutaj znajdują się też najważniejsze instytucje unijne. My chcemy pokazać państwu nieco inną Brukselę z jej piękną starówką i pierwszą wiosenną zielenią. Autorką zdjęć jest nasza współpracowniczka Agata Sidorowicz

dodano: 14.04.2012

Bat na nielegalnych handlarzy

Zmorą wielkich miast są nielegalni handlarze, którzy bez zezwolenia uprawiają nielegalny handel tekstyliami, artykułami spożywczymi i papierosami w miejscach, w których tego handlu uprawiać nie wolno. Od pewnego czasu obowiązuje nowelizacja kodeksu wykroczeń, która nakłady kary na nielegalnych na handlarzy.

dodano: 12.04.2012

Prezydent o przedszkolach

Prezydent miasta rozpoczął cykl spotkań na temat systemu opieki przedszkolnej w Szczecinie.

dodano: 12.04.2012

Kwiecień 2012 w Klubie Deltadodano: 11.04.2012

OGRÓD – Zielony design 14. Targi Roślin i Architektury Krajobrazu 20-22.04.2012

Targi OGRÓD - ZIELONY DESIGN odbędą się w dniach 20-22 kwietnia 2012 roku w Szczecinie – mieście wyróżniającym się pod względem zieleni i wody. Liczne wyspy, kanały, plaże i zatoki, a także parki, lasy oraz ciekawe rozwiązania architektoniczne stanowią o wyjątkowości tego miasta. Są też jego wielkim potencjałem, z czym wiązany jest projekt Szczecin Floating Garden. W tym kontekście tworzone są Targi Roślin i Architektury Krajobrazu OGRÓD - ZIELONY DESIGN - wydarzenie skierowane do profesjonalistów: architektów, urbanistów, architektów krajobrazu, projektantów zieleni, przedstawicieli samorządów, deweloperów, zarządców oraz wykonawców zieleni, ogrodników, szkółkarzy, dostawców produktów i usług, kupców, hurtowników, firm wykonawczych, a także do wszystkich miłośników przyrody.

dodano: 11.04.2012

Fuszerka na Maciejowickiej

Nie popisali się drogowcy budując nawierzchnię drogi łączącej ulicę Dąbską i Maciejowicką. Ulica na czas przebudowy Struga, jest jedną z ważniejszych dróg na Prawobrzeżu. Okazuje się, że po niespełna pół roku miejsce to usiane jest dziurami. Aktualnie stan techniczny łącznika poważnie zagraża bezpieczeństwu w ruchu drogowym.

dodano: 11.04.2012

Wygraj wycieczkę od Top Shopping

Konkurs "Wygraj wycieczkę od Top Shopping" cieszy się dużym zainteresowaniem. W związku z tym Organizatorzy zdecydowali się przedłużyć czas jego trwania. Kupony konkursowe będzie można wrzucać do urny do końca tygodnia tj. 13 kwietnia.

dodano: 10.04.2012

Święta Wielkanocne

Drodzy Czytelnicy, już za kilka godzin zasiądziemy przy Wielkanocnym śniadaniu. Ostania krzątanina w domu, potrawy już poświęcone, zatem możemy zacząć świętować!

dodano: 07.04.2012

Bezpieczny Śmigus-Dyngus

Zbliżające się Święta Wielkanocne związane są z obyczajem oblewania wodą tzw. "Śmigusa Dyngusa", który przypada w drugi dzień Świąt.

dodano: 06.04.2012

Facebook