Archiwum artykułów

Zakończyły się Dąbskie Wieczory Filmowe 2012.

W Klubie Delta odbyło się spotkanie z Leszkiem Dawidem - reżyserem m.in prezentowanego w Delcie filmu "Ki" czy wchodzącego we wrześniu na ekrany kin: "Jesteś Bogiem" Klub Delta nie pomieścił wszystkich chętnych do obejrzenia filmu).

dodano: 31.07.2012

Pomorska przejezdna

We wtorek 31 lipca o godz. 5.00 do ruchu zostanie oddana ulica Pomorska. Zmiany czekają także kierowców jadących w stronę centrum Szczecina

dodano: 27.07.2012

„China Town” – prawdziwie azjatycka kuchnia na Prawobrzeżu

Restauracja „China Town” przy ul. Rydla 52 w C.H. Helios, to miejsce idealne dla tych, którzy mają ochotę na azjatyckie jedzenie i dla tych, którzy są złaknieni nowych smaków. Zapach unoszący się w lokalu przekonuje nas, że dobrze trafiliśmy.

dodano: 25.07.2012

DYŻURY APTEKdodano: 24.07.2012

Nowy przystanek na Basenie Górniczym

Od dnia 25.07.2012r. uruchamia się przystanek, w stałej lokalizacji, na jezdni wjazdowej na pętlę Basen Górniczy, (na wysokości wiaty przystankowej) dla linii pośpiesznej „C”. Jednocześnie ulega likwidacji dla tej linii przystanek na peronie pozostałych linii pośpiesznych. Zmiana lokalizacji podyktowana jest przybliżeniem przystanku linii pośpiesznej „C” do pozostałych przystanków linii na kierunku do Dąbia Osiedle. Wyjazd autobusów z pętli przez pierwszy wolny peron.

dodano: 24.07.2012

Owocowy smak lata

Sezon owocowy w pełni. Możemy cieszyć się smakiem świeżych malin, truskawek, jagód, wiśni, czereśni, porzeczek. Na osiedlowych rynkach pojawiły się też wczesne odmiany śliwek i jabłek. Warto jeść je na surowo, ale wszystkie będą wyśmienite także jako dodatek do koktajli, naleśników czy ciast.

dodano: 22.07.2012

Gwiazdy w kuchni

Gwiazdy w kuchni, to jedna z propozycji przygotowanych przez organizatorów tegorocznej "Karuzeli Cooltury". Impreza miała charakter konkursu dla gwiazd, czyli rywalizacji w najlepszym przygotowaniu ciekawej potrawy. Mistrzyniami gotowania okazały się Hanna Bakuła i Agata Młynarska. W jury zasiedli miedzy innymi: biskup Tadeusz Pieronek, Danuta Wałęsa, Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz.

dodano: 22.07.2012

Włamywacze z Prawobrzeża zatrzymani

Szczecińscy policjanci zatrzymali dwóch młodych sprawców, którzy włamywali się do kiosków na terenie Niebuszewa. Mężczyźni zostali już przesłuchani, usłyszeli już trzy zarzuty. Podejrzanym za te przestępstwa grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

dodano: 21.07.2012

Gwiazdy w konfesjonale

Janusz Gajos, Artur Barciś, Aleksandra Kwaśniewska, Dorota Zawadzka, Danuta Wałęsa i Henryka Krzywonos wysłuchiwali w „konfesjonałach” wczasowiczów podczas spotkań widzów z gwiazdami. „Wysłuchanie grzechów” odbywało się podczas "Karuzeli Cooltury", która rozpoczęła się 20 lipca w Świnoujściu i potrwa do 22 lipca.

dodano: 21.07.2012

Autobusy wracają na Pomorską

W związku z kolejnym etapem przebudowy ul. Struga oraz budową ronda na skrzyżowaniu ulicy Pomorskiej, Zwierzynieckiej i Struga, od dnia 30.07.2012 r. udrożniony zostanie wjazd z ulicy Struga w ulicę Pomorską i jednocześnie przywrócone zostanie kursowanie linii nr 54 na odcinku Kijewo – Pomorska – Zakłady Mięsne.

dodano: 20.07.2012

Facebook