Archiwum artykułów

Turniej piłkarski VIP ORLIK CUP 2012

MUKS ŻAKI serdecznie zaprasza do zgłaszania drużyn na turniej piłkarski VIP ORLIK CUP 2012.

dodano: 03.07.2012

Ostrożnie, wakacje!

Od kilku dni wakacje. Na drogach naszego regionu wzmożony ruch, szczególnie w pasie nadmorskim. W pierwszy wakacyjny weekend na drogach naszego regionu nie odbyło się bez ofiar śmiertelnych. Doszło do kilkunastu wypadków drogowych. Wzmożoną czujność zachowują też policjanci z komisariatu w Dąbiu. W ramach akcji „Bezpieczne Wakacje” rozpoczynają kontrole dyskotek, półkolonii oraz miejsc wypoczynku na Prawobrzeżu.

dodano: 03.07.2012

Nareszcie wakacje!

Fantastyczna pogoda, łzy wzruszenia, kwiaty, ostatnie uściski i żegnaj szkoło na ponad dwa miesiące. Uczniowie ze szkół na Prawobrzeżu powitali wakacje.

dodano: 30.06.2012

Wakacje ze sztuką

Jak zaplanować wakacje w lipcu dzieciom i młodzieży? Miejski Ośrodek Kultury w Dąbiu organizuje zajęcia artystyczne, dzięki którym spędzą one czas w sposób kreatywny.

dodano: 30.06.2012

Warsztaty artystyczne w klubie "Dąb"

W dniach 2-6 lipca w godz. 10-13 w klubie "Dąb" będą odbywać się warsztaty. To ciekawy sposób na spędzenie pierwszych dni wakacji, a przy tym sposób rozwinięcia swoich zdolności.

dodano: 29.06.2012

Miejsce, gdzie zaczyna się podróż po smakach

By ugotować coś dobrego potrzeba dobrej jakości składników. Smak potraw podkreślą odpowiednio dobrane przyprawy. Te orientalne przeniosą nasze zmysły w dalsze zakątki świata. Rozpocznij podróż po smakach w sklepie „Przyprawy Świata”!

dodano: 29.06.2012

AUDIOBRZEGI 2012

W dniach 26-29 czerwca 2012 roku już po raz czwarty w Szczecinie odbywają się warsztaty muzyczne z udziałem znakomitych polskich muzyków. Przedsięwzięcie to, wcześniej funkcjonujące pod nazwą „Szczecińskie Warsztaty Muzyki Rozrywkowej”, od tegorocznej edycji zyskało nową nazwę: AUDIOBRZEGI.

dodano: 28.06.2012

Wakacyjne zmiany komunikacyjne

W związku z rozpoczęciem wakacji i okresu urlopowego wprowadzone zostają następujące zmiany w kursowaniu środków komunikacji miejskiej.

dodano: 27.06.2012

Co wisi w powietrzu?

Na pytanie, co wisi w powietrzu kilka dni temu próbowali odpowiedzieć uczniowie Gimnazjum nr 35 w Załomiu podczas XII Sesji Naukowej pod jakże tajemniczym tytułem „Co wisi w powietrzu”. W trakcie trwania sesji uczniowie dowiedli, że to, co wisi w powietrzu, może niepokoić.

dodano: 26.06.2012

Gimnazjaliści tworzą przyszłość !

Po trzech latach intensywnej pracy badawczej w Gimnazjum nr 23 w Zdrojach pełnym sukcesem zakończono realizację projektu naukowo-badawczego pt. „Z fizyką, matematyką i przedsiębiorczością zdobywamy świat”. Podczas pracy nad projektem zrealizowano 73 doświadczenia z fizyki i matematyki. W zakresie przedsiębiorczości, młodzież poznawała zasady zdobywania funduszy i kredytów na realizację projektów gospodarczych

dodano: 25.06.2012

Facebook