Mikołajkowy Turniej Siatkówki rozstrzygnięty

03.12.2011, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

7 drużyn stanęło na starcie 6 Mikołajkowego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Redaktora Naczelnego Dwutygodnika Prawobrzeże. W tym roku najlepszą okazała się II drużyna Gimnazjum nr 29. Zawody odbyły się 3 grudnia w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 7 na Osiedlu Majowym.
Puchary i dyplomy wręczał Redaktor Naczelny Dwutygodnika Prawobrzeże.info i portalu Prawobrzeże.info - Krzysztof Kołakowski.

W tegorocznym turnieju zagrało siedem drużyn mieszanych - złożonych z z dziewcząt i chłopców. Od początku mecze były bardzo zacięte i wzbudzały wiele emocji, szczególnie u nauczycieli prowadzących swoje drużyny. Bardzo przeżywali każde zagranie swoich zawodników, ale też znakomicie dopingowali do jeszcze większego wysiłku. Spory udział w zwycięstwach swoich ekip miały dziewczyny. Znakomicie zagrywały i przyjmowały piłki, świetnie spisywały się jako rozgrywające. Kilku chłopców błysnęło już niezłymi umiejętnościami siatkarskimi. Sporo było też zawodników, którzy w siatkówkę grają od święta ale zabawa była fantastyczna. Najlepsi otrzymali puchary i dyplomy. Dla wszystkich znalazł się słodki poczęstunek. Brawa dla organizatorów turnieju! W sobotnie popołudnie odciągnęli blisko stu młodych ludzi od komputerów i telewizorów proponując im świetną zabawę, dreszczyk emocji i możliwość wykazania się ponadprzeciętnymi umiejętnościami. Oto wyniki turnieju: I miejsce Gm nr 29 II II miejsce Gm nr 29 I III miejsce Gm nr35 IV miejsce Gm nr39 V miejsce Gm nr 24 VI miejsce Gm nr 7 VII miejsce Gm nr 23 Tekst i foto Andrzej Wiśniewski

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.235.182.206). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.