Piłka ręczna plażowa w Dąbiu

11.06.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Już w najbliższy weekend elita Piłki Ręcznej Plażowej zawita do Szczecina

Już w najbliższy weekend na plaży w Dąbiu odbędzie się turniej HURTOSTAL 2 CUP 2013. Są to Młodzieżowe Mistrzostwa Piłki Ręcznej Plażowej.

Turniej ten odbędzie się od 14 do 16 czerwca na kąpielisku w Dąbiu. Plaże zajmą młodzi piłkarze ręczni, którzy specjalizują się w grze na piasku. W programie, oprócz gier turniejowych, zobaczymy pokazy grup tanecznych, place zabaw dla dzieci, rejs stateczkiem po jeziorze, możliwość zjedzenia potraw z grilla, mecze pokazowe, spotkania z gwiazdami szczecińskiego sportu. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Plażowej są kontynuacją zawodów towarzyskich rozgrywanych od sześciu lat w Szczecinie na plaży w Dąbiu. Od dwóch lat turniej jest rozgrywany jako Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Plażowej.

W czasie turnieju, Zakład Usług Komunalnych, zdecydował się na nie uiszczanie opłat za wstęp na zbliżające się zawodu. Jednak już po zawodach, w tym roku, bilety wstępu na szczecińskie kąpieliska: w Dąbiu, na Dziewokliczu i na Głębokim będą kosztować 1,5zł i 3zł. Niższa cena jest biletem ulgowym dla dzieci. 

 

Autor: Rafał Czajkowski

Galeria zdjęć

Już w najbliższy weekend elita Piłki Ręcznej Plażowej zawita do Szczecina

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.192.48.196). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.