Pętla na osiedlu Słonecznym – raport

03.06.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Na pierwszym planie nieodrestaurowany jeszcze pas jezdni

Zgodnie z naszą tradycją odwiedzamy plac budowy, którym jest pętla autobusowa na osiedlu Słonecznym. Pojawiły się przy niej nowe udogodnienia.

Nowa, działająca tablica informacyjna

Nowa, działająca tablica informacyjna

Pierwszym z nich jest działająca tablica informacyjna z odjazdami poszczególnych autobusów, która zatrzymują się na osiedlu Słonecznym. Przez pierwsze dni, kiedy została postawiona, niestety nie ukazywała żadnych informacji. Dopiero po paru dobach została podłączona i ułatwia życie pasażerom korzystającym z usług Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego.

Do użytku zostały również oddane dwa dalsze pasy postojowe. Nierówne płaty chodnikowe, na które skarżyli się kierowcy autobusów zostały wymienione na ładną kostkę brukową. Zdecydowanie poprawiła ona komfort wjazdu na pętlę i wyeliminowała problem bliskiego spotkania zderzaków pojazdów z przystankami. Jedyną niepoprawioną i niepasującą do odrestaurowanego postoju autobusów rzeczą jest pierwszy pas drogi. Tam pozostały wielkie płaty chodnikowe, które prawdopodobnie w najbliższym czasie znikną.

Autor: Rafał Czajkowski

 

Galeria zdjęć

Na pierwszym planie nieodrestaurowany jeszcze pas jezdni Nowa, działająca tablica informacyjna Na pierwszym planie nieodrestaurowany jeszcze pas jezdni

Skomentuj

Znamy Twoje IP (34.239.158.223). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook