Kolejne zmiany na Struga

18.06.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Kolejne zmiany na Struga już od 19 czerwca

Już od jutra, od godziny 8, firma Eurovia wprowadzi zwężenie jezdni pod wiaduktem w rejonie MTS. Pozostałe zmiany wejdą w życie w czwartek, od godziny 5.

Udostępnione dla kierowców zostanie rondo pod nową estakadą przeznaczone dla ruchu lokalnego zarówno w kierunku Dąbia (ul. Pomorska) jak i m.in. Osiedli Majowego, Słonecznego, Bukowego i Specjalnej Strefy Ekonomicznej mieszczącej się przy ul. Wisławy Szymborskiej. Na jezdni wyjazdowej wspomagającej ulicę Struga wprowadzony zostanie ruchu dwukierunkowy pomiędzy skrzyżowaniem z ulicą Iwaszkiewicza a rondem. Trasa wjazdowa wspomagająca ulicę Struga wzbogacona zostanie o ruch dwukierunkowy pomiędzy  rondem a ul. Wiosenną. Uruchomione zostaną również dwa zjazdy z głównej ulicy Struga (nitka wyjazdowa z miasta) na wysokości Osiedla Majowego

Jednocześnie wprowadzone zostaną ograniczenia w ruchu polegające na:

- przełożeniu ruchu na drugi wiadukt umożliwiający wyjazd z ul. Łubinowej

- zamknięta zostanie ulica Struga wspomagająca wyjazdowa z miasta na odcinku od ul. Łubinowej do ul. Iwaszkiewicza

- zawężona zostanie także ulica Łubinowa przed ulicą wspomagającą

Od czwartku zmienione zostaną trasy autobusów linii 54 (kursy z Zakładów Mięsnych będą wykonywane stałą trasą – z ul. Pomorskiej pojadą od razu w kierunku Kijewa) linie 73 Z, 79 i G na odcinku od skrzyżowania z ul. Łubinową do ronda w obu kierunkach będą kursowały jezdnią wspomagającą wjazdową do miasta.

 

Autor: Rafał Czajkowski

Źródło: Urząd Miasta Szczecin

Galeria zdjęć

Kolejne zmiany na Struga już od 19 czerwca

Skomentuj

Znamy Twoje IP (100.28.0.143). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook