Sonda

20.06.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Czas na który wszyscy podświadomie czekamy nadchodzi. Oczywiście mowa o wakacjach. Dla większości uczniów to dwumiesięczny raj. A dla mieszkańców Prawobrzeża? Przechadzając się ulicami os. Słonecznego postanowiliśmy zapytać ich o wakacyjne plany. Oto, co usłyszeliśmy:

Paweł, os. Słoneczne: - Wielu Polaków wyjeżdża na wczasy z kraju. Tym samym wielokrotnie przepłacają. Ja jestem zdania, że warto dobrze znać walory turystyczne swojej ojczyzny. Dopiero potem można brać się za zwiedzanie innych krajów. Dlatego w tym roku wybiorę się na Mazury.

Elżbieta, os. Słoneczne: - Razem z mężem mamy już zabukowane bilety do Egiptu. Mamy tylko nadzieję, że nasze biuro podróży nie upadnie. Ostatnio robi się to modne. O pogodę się nie martwię.

Jacek, os. Słoneczne: - Co roku ze znajomymi organizujemy sobie wakacje w różnych zakątkach Europy. Takie kilkudniowe. Mamy plany pojechać do Portugalii, zobaczymy co z tego wyjdzie. Na takie pomysły zawsze trzeba brać poprawkę.

Władysław, os. Słoneczne: - Najlepiej odpoczywam na swojej działce pośród grządek. Już teraz spędzam tam praktycznie całe dnie. Moim hobby jest ornitologia, więc siedzę i obserwuję ptactwo i będę to robić przez całe wakacje.

 

Odpowiedzi zbierał Przemysław Sierakowski

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.233.232.160). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.