CZAS ZMYĆ ZIMĘ RÓWNIEŻ Z SAMOCHODU

16.04.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Koniec zimy!!! W końcu wiosna. Czas zmyć zimę również z samo-chodu i zafundować mu wiosenny blask.

Wiosna to tradycyjnie czas porządków, zafundujmy również swojemu samochodowi odrobinę kosmetyki. Szczególnie po zimie warto udać się na profesjonalną myjnię ręczną, gdzie fachowo i dokładnie usuną pozostałości po zimie, w szczególności zaś sól. 
Należy zadbać o tapicerkę tak skórzaną jak i materiałową.  Proponujemy czyszczenie i konserwację. Możemy także zlikwidować ubytki, przetarcia czy rozcięcia.
W przypadku tapicerki materiałowej oferujemy pranie z suszeniem i impregnacją. 
Jeżeli zima poza solą pozostawiła po sobie również rysy czy drobne wgniecenia – usuniemy je bez konieczności lakierowania całego elementu – dla nas, w Autonovum, nic prostszego. 
 
Pamiętajmy o woskowaniu auta, zabieg ten ma wymiar nie tylko estetyczny, ale również funkcjonalny – nawoskowana karoseria jest mniej podatna na działanie warunków zewnętrznych, mniej się zużywa, łatwiej ją umyć. 
Warto wiedzieć, że u profesjonalistów z Autonovum przed każdym woskowaniem lakier jest dokładnie  czyszczony ze smoły, drobinek metali i innych zanieczyszczeń, a cena usługi jest przy tym przyjazna dla klienta. 
Co kilka miesięcy powinniśmy zawoskować samochód, natomiast co kilka lat proponujemy renowację lakieru, która przywróci samochodowi blask nowości. 
Wgniecenia karoserii można bez trudu usunąć. Otarcia czy zarysowania, nawet duże można zlikwidować szybciej i taniej niż u blacharza-lakiernika. 
Uzupełniamy ubytki w felgach, częsty problem zwłaszcza na wiosnę. 
Odnawiamy kolor felg aluminiowych.
 
Możesz nam zaufać, na samochodach znamy się jak nikt. Jeśli chcesz zatem aby Twoje auto poczuło powiew wiosny – zapraszamy do Autonovum, tutaj profesjonalnie zajmiemy się Twoim samochodem!
 
Efekty pracy profesjonalistów kosmetyki samochodowej do obejrzenia na: http://www.facebook.com/autonovumszczecin 
 
AUTONOVUM, 
ul. Floriana Szarego róg Szlamowej, 
Szczecin (Podjuchy) tel: 666 162 122
www.autonovum.pl

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.236.143.154). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.