Targi Motoshow 2013 na Struga

10.04.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Motoshow 2013 to obowiązkowa impreza dla każdego fana czterech kółek

Już w nadchodzący weekend, w Szczecinie, odbędą się targi Motoshow 2013. Jest to impreza obowiązkowa dla każdego fana czterech kółek.

W przeciągu dwóch dni Szczecin stanie się motoryzacyjną stolicą Polski. Do naszego miasta zawitają pojazdy, których jeszcze nigdzie nie można było oglądać w naszym kraju. Całą imprezę poprowadzi znany z telewizji TVN Turbo - Jakub Bielak.

Jednak to zaledwie zalążek wydarzeń jakie będą miały miejsce w weekend na Struga. Do Szczecina sprowadzone zostaną specjalnie ekskluzywne auta, z najwyższej światowej półki. Nie zabraknie również zabytkowych egzemplarzy.  Ceny takich pojazdów przekraczają grubo ponad milion złotych. Specjalnie dla męskiej części publiczności odbędzie się również MISS Turbo Girls.

W ten weekend, w naszym mieście, odbędą się również eliminacje do Mistrzostw Polski w Tunningu. Zawita do nas Wojciech Łubkowski, jeden z najlepszych kierowców driftowych, który zaprezentuje swoje umiejętności przed szeroką publicznością.

Te i wiele wiele innych atrakcji czekają dla wszystkich zainteresowanych w najbliższy weekend (13-14 kwietnia) w godzinach od 10 - 18. Wstęp - 15zł, dzieci do lat 7 - za darmo.

 

Autor: Rafał Czajkowski

Galeria zdjęć

Motoshow 2013 to obowiązkowa impreza dla każdego fana czterech kółek

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.239.11.178). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook