Czekali na to 14 lat!

13.02.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Nieco ponad dwa tygodnie temu napisaliśmy o staraniach samorządowej RO Dąbie, by ustawiono wiatę przystankową vis’a vis Miejskiego Ośrodka Kultury w Dąbiu.

Oto link do tego artykułu:  http://prawobrzeze.info/artykuly/Czekaja_juz____14_lat___1225  Nasz artykuł przeczytał Władysław Dzikowski radny szczecińskiej Rady Miasta. Mocne argumenty w artykule sprawiły, że radny natychmiast zajął się sprawą i mamy miłą wiadomość dla pasażerów; wiata wreszcie jest! Ekipa montująca uporała się z problemem w kilka dni, gdyż najpierw trzeba było usunąć kamienny mur, nadsypać ziemi od strony lasku by wiatę odsunąć od krawędzi jezdni, i wreszcie zamontować samą wiatę.  

   Chcemy tą drogą podziękować panu radnemu Władysławowi Dzikowskiemu za skuteczność, a ZDiTM za zrozumienie potrzeb pasażerów, którzy po 14 latach mają wreszcie to, co wcześniej nie wiedzieć czemu, zlikwidowano. Dziękujemy!

Jakże byłoby pięknie, gdyby inni radni z tego Okręgu Wyborczego poszli śladem radnego Dzikowskiego i także wykazali się taką aktywnością i skutecznością. Niestety, o wielu pozostałych radnych można w zasadzie tylko powiedzieć, że wiemy iż są radnymi…

EL

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (34.239.170.244). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.