"Zakręceni w Duchu" - akcja trwa!

14.11.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Trwa kolejny miesiąc akcji - Zakręceni w Duchu

Przez cały październik oraz listopad trwa akcja "Zakręceni w Duchu". Podczas niej zbierane są plastikowe nakrętki, które mają sfinansować zabieg chorego chłopca - Kamila.

Napis -

Napis - "Dziękujemy" - ułożony przez młodych parafian l fot. www.zdroje.szczecin.pl

Ponad miesiąc temu na łamach naszego serwisu informowaliśmy o nowej inicjatywie Kawiarenki w Duchu przy parafii Rzymskokatolickiej w Szczecinie Zdrojach. Chyba nikt wtedy nie spodziewał się jak wielkim sukcesem okaże się ta akcja, która jeszcze trwa. Przez cały październik udało sie zebrać 75 kilogramów nakrętek. Wszyscy zainteresowani chcą jednak pobić ten wyczyn.

 
Przypominamy, każdy kto ma w domu niepotrzebne nakrętki po jogurtach, napojach czy mleku nie musi wyrzucać ich do zwykłego kosza. Można je przynosić bezpośrednio do Kawiarenki w Duchu w godzinach jej działania tj. czwartek po Mszy Św. młodzieżowej od godz. 19:00 do 21:00, w soboty od godz. 18:00 do 22:00 i w niedzielę po Mszy Św. młodzieżowej od godz. 18:00 do 21:00, bądź zostawić w przedsionku kościoła w specjalnie przeznaczonym do tego celu pojemniku. Uzyskane pieniądze z ich sprzedaży przeznaczone będą dla chorego Kamila, który potrzebuje przejść długą drogę rehabilitacyjną.
 
RC
 

Galeria zdjęć

Trwa kolejny miesiąc akcji - Zakręceni w Duchu Napis -

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.210.149.205). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook