"Świeć się!" - Głosujmy na Szczecin

25.12.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Szczecin ma szansę na trzecie zwycięstwo w konkursie

To już piąta edycja konkursu na najpiękniejsze świąteczne ozdoby miejskie, w której głosować mogą mieszkańcy z całej Polski. Szczecin dwukrotnie zwyciężał w tej zabawie i ma szansę na powtórzenie triumfu z poprzednich lat.

Szczecin ma szansę na trzecie zwycięstwo w konkursie

Szczecin ma szansę na trzecie zwycięstwo w konkursie "Świeć się"

Spośród wytypowanych przez organizatora miast, internauci wybiorą liderów wojewódzkich, a następnie zwycięzcę ogólnopolskiego. Obecnie Szczecin prowadzi w rankingu liderów województw.

Jak głosować?
 
Konkurs podzielony jest na 2 etapy: wojewódzki i ogólnopolski. Ocena kandydatów odbywać się będzie na podstawie zdjęć świątecznych iluminacji miejskich – przystrojonych ulic, placów i choinek ponad 100 miast. Głosować można na stronie https://www.facebook.com/swiecsie/app_388884797866472 . Aby zagłosować na Szczecin należy na mapie Polski wybrać województwo zachodniopomorskie, a następnie z listy miast wybrać właśnie Szczecin i oddać głos. Na stronie www.facebook.com/swiecsie znaleźć można także galerię świątecznych iluminacji naszego miasta.
 
Etapy głosowania
 
Od 2 grudnia 2013 roku internauci wybierają najpiękniej świątecznie oświetlone miasto z województwa, które następnie będzie walczyć z pozostałymi piętnastoma finalistami z całego kraju. Pierwszy etap głosowania trwa do 2 stycznia.  Od 3 stycznia do 12 stycznia 2014 roku trwać będzie ogólnokrajowy etap plebiscytu, w którym wyłoniony zostanie laureat plebiscytu, czyli miasto, które zdaniem internautów, posiada najpiękniejsze iluminacje świąteczne w całej Polsce.
 
Dlaczego warto głosować?
 
Udział w plebiscycie to nie tylko doskonała zabawa dla mieszkańców. Zwycięskie miasto, oprócz tytułu, otrzyma prezent w postaci energooszczędnego sprzętu AGD o łącznej wartości 10 tysięcy złotych, który przeznaczy na wsparcie domu dziecka lub inny cel społeczny. Pomysłodawcą i głównym sponsorem Plebiscytu Miast (w ramach akcji Świeć Się) jest Grupa ENERGA. Dzięki nagrodom zdobytym w poprzednich edycjach plebiscytu, nowoczesny sprzęt AGD trafił do dwóch szczecińskich placówek: rodzinnego Domu Dziecka przy ul. Łosiowej oraz placówki opiekuńczo-wychowawczej przy ul. Pokładowej.
 
Głosujmy na Szczecin w Plebiscycie „Świeć się”!

RC

 

Galeria zdjęć

Szczecin ma szansę na trzecie zwycięstwo w konkursie Szczecin ma szansę na trzecie zwycięstwo w konkursie

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.211.26.178). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.