Zmiany na Struga

26.04.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Kolejne utrudnienia przy ulicy Struga l fot. www.gp24.pl

Mimo ukończenia renowacji głównego odcinka ulicy Struga praca na całym obszarze cały czas wre. Kierowcy jadący jej bocznymi ścieżkami będą musieli przygotować się na kolejne objazdy.

23 kwietnia rozpoczęły się prace przy południowej ulicy wspomagającej Struga między ulicą Iwaszkiewicza a salonem samochodowym przy Struga 78. Niestety wiąże się z tym zamknięcie tego odcinka, co z kolei powoduje kolejne objazdy. Aby umożliwić mieszkańcom dojazd do ich posesji uruchomiona została trasa równoległa do istniejącej ul. Południowej wspomagającej. Ruch od strony Iwaszkiewicza do Botanicznej będzie odbywał się po parkingu, a następnie będzie wiódł po wyżej wymienionej drodze.

Chcąc dostać się do hipermarketu - Real trzeba będzie wybrać drogę od strony ul. Iwaszkiewicza i Botanicznej, a do Outletu jedynie od ul. Botanicznej. Robiący zakupy w wyżej wymienionych sklepach, aby wyjechać z miasta będą musieli skierować się na skrzyżowanie na ulicy Botanicznej wspomagającej w lewo i następnie wjechać na główny odcinek trasy Struga. Wielka inwestycja współfinansowana ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko planowo zakończyć ma się w drugiej połowie 2013 roku.

 

Autor: Rafał Czajkowski

Galeria zdjęć

Kolejne utrudnienia przy ulicy Struga l fot. www.gp24.pl

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.236.143.154). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.