Wyjątkowa sesja Rady Miasta

08.04.2020, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

W czwartek, po raz pierwszy w historii Szczecina, posiedzenie Rady Miasta odbędzie się zdalnie poprzez sieć internetową.

Ze względów bezpieczeństwa radni nie spotkają się w sali sesyjnej. Obrady będą miały formę wideokonferencji. To pokłosie trwającej epidemii koronawirusa. Mieszkańcy będą mogli obserwować obrady przez Internet. XVI zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin odbędzie się w 9 kwietnia br. (czwartek) o godz. 10.00. Radni zajmą się w głównej mierze tematami związanymi z budżetem Miasta. Podjęte zostaną m.in.: kwestie związane ze zwolnieniem z opłaty targowej, Strefą Płatnego Parkowania oraz odpłatnościami za pobyt i wyżywienie dzieci w miejskich żłobkach. Powyższe tematy mają bezpośredni związek z trwającą pandemią.

Poza tym omawiane będą również tematy związane z pakietem prac konserwatorskich, które mają być realizowane m.in.: w kamienicach i wspólnotach mieszkaniowych. Nie zabraknie również uchwał poświęconych gospodarce odpadami komunalnymi.

Transmisję obrad można będzie śledzić za pośrednictwem portalu YouTube

Szczegółowy porządek obrad jutrzejszej sesji Rady Miasta, znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin: http://bip.um.szczecin.pl/chapter_50509.asp?kadencja=VIII&sesja=352.

EL

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.235.20.185). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook