Węzeł Granitowa – stała organizacja ruchu

25.05.2022, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

W najliższy weekend zmieni się organizacja ruchu na węźle Granitowa.

W najbliższy piątek, sobotę i niedzielę szykują się duże zmiany w organizacji ruchu w rejonie Węzła Granitowa. Wprowadzona zostanie stała organizacja ruchu na nowym skrzyżowaniu oraz ruch zostanie puszczony nowym mostem W piątek 27 maja po porannym szczycie komunikacyjnym rozpoczną się prace przy wykonywaniu najazdów oraz warstwy ścieralnej na Moście Gryfitów. Prace będą prowadzone przy zachowaniu ruchu. Ruch w kierunku wyjazdowym z miasta będzie się odbywał po Moście Gryfitów jednym pasem, natomiast ruch w stronę centrum Szczecina po nowo wybudowanym moście, również jednym pasem. Prace związane z wykonywaniem nawierzchni oraz najazdów potrwają kilka dni.

 W sobotę 28 maja około godziny 9:00 rano zmieni się organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic Floriana Krygiera i Granitowej. Przestanie funkcjonować skrzyżowanie z ruchem okrężnym, wprowadzone w ramach tymczasowej organizacji ruchu w okresie robót budowlanych. Załączony zostanie program świateł żółtych migających wraz z wprowadzeniem docelowej organizacji ruchu w tym oznakowania pionowego i poziomego zarówno wlotów podporządkowanych jak i na relacjach głównych. Z kolei w niedzielę 29 maja około godziny 9:00 rano, załączony zostanie program świateł kolorowych. Kierowców prosimy o zachowanie uwagi.

 Wprowadzenie stałej organizacji ruchu i puszczenie ruchu nowym mostem nie oznacza zakończenia robót budowlanych. Wykonawca realizuje ostatnie prace porządkowe i wykończeniowe.

 

 

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.236.52.68). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook