Ważne przypomnienie

06.05.2016, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Do 22 września zamknięty będzie przejazd ulicą Wiosenną.

Firma Strabag rozpoczęła remont tej pamiętającej XIX wiek ulicy. W tym czasie dojazd do posesji i firm przy ulicy Jesiennej i Zimowej będzie możliwy przez przejazd kolejowy od strony ulicy Gryfińskiej. Dojazd do marketów zgodnie z wprowadzonym oznakowaniem.
 
Jak już informowaliśmy, z Wiosennej zniknie historyczny bruk, a pojawi się równa i gładka nawierzchnia asfaltowa. Powstanie też ścieżka rowerowa oraz nowe chodniki i oświetlenie. Strabag wybuduje też zjazdy na skrzyżowaniach z ulicami Jesienną i Zimową. Powstanie też droga wspomagająca wzdłuż ulicy Wiosennej, która będzie wykorzystywana jako postojowa dla aut dostawczych towarów do marketów.
 
Zamknięcie Wiosennej już spowodowało wzrost natężenia ruchu w Dąbiu. Kolejki aut przed przejazdem kolejowym w ulicy Pomorskiej już uległy wydłużeniu. Źle to wróży na czas wyjazdów urlopowych, bo jeśli nadal będziemy bardziej korzystać z przejazdu niż z dojazdu na Słoneczne czy Bukowe przez skrzyżowanie Gryfińskiej ze Struga, korki zaczną paraliżować przejazd przez Dąbie. Radzimy o tym pamiętać i jednak wybierać pewniejszy i spokojniejszy przejazd przez skrzyżowanie Gryfińska, Struga, Bagienna. Przez kilka miesięcy warto jednak będzie nieco pocierpieć bo efekt remontu ulicy Wiosennej zapowiada się znakomicie.©
 
EL 

Podziękowania dla pana Pawła K., za okazaną pomoc przy tworzeniu materiału. 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.239.11.178). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook