UKS Bukowe 29 : Mierzyn PSP 0 : 3

16.03.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

W czwartek 14 marca 2014 roku UKS Bukowe 29 podjął na swojej sali drużynę Mierzyn PSP. Mimo bojowego nastawienia gospodynie nie zdołały zapisać na własnym koncie cennych trzech punktów.

Pierwszy set początkowo przebiegał spokojnie. Bukowianki wypracowały przewagę, jednak pod koniec seta roztrwoniły przewagę. Emocjonujący set zakończyły dziewczyny z Mierzyna ustalając wynik 28:30. Cytując trener UKS Bukowe 29 ,,Morale naszej drużyny tak podupadło, że nie zdołałyśmy wygrać kolejnych setów”. Istotnie, mimo walki, Mierzyn PSP wygrał drugiego i choć UKS w trzecim odrobił straty do przeciwniczek, te postawiły kropkę nad „i”, odnotowały zwycięstwo i zabrały komplet punktów.
          Mimo złej passy UKS Bukowe 29 nie poddaje się i do następnych meczy podejdzie pełen optymizmu. Zapraszamy wszystkich kibiców piłki siatkowej do kibicowania i śledzenia naszych poczynań w SALPS-ie.

Trener: Agnieszka Beyer-Michoń
Zawodniczki: Dagmara Kobylińska (1), Karolina Pietrzak (2, kapitan), Kornelia Łukojć (3), Julia Zdyb (5), Helena Skiba (6), Marta Małolepsza (7), Agata Kaniewska (8), Emilia Jurewicz (10), Natalia Pawelczyk (12), Jolanta Dębska (13)