UKS Boski Team.

17.01.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Kolejne zwycięstwo UKS Bukowe 29. 16 stycznia siatkarki UKS Bukowe 29 w pięknym stylu pokonały swoje przeciwniczki. Pewne 3:0 dla gospodyń wprawiło wszystkich w wyborny nastrój.

Pierwszy set był najbardziej wyrównany. Mimo naszej przewagi Boski Team nie pozwalał na zbytnie oddalenie punktowe. UKS Bukowe jednak wytrwale zdobywał małe punkciki kończąc 25:19. W następnym secie bukowianki utrzymały wysoki poziom gry, a na tablicy pojawił się wynik 25:8, choć nie można było powiedzieć, że brakowało ciekawych zagrań. Tak wysokie zwycięstwo zawdzięczamy kończącej serii zagrywek Heleny Skiby. Trzeci set również potoczył się szybko. Wtedy zanotowała serię między innymi  przyjmująca Julia Zdyb, a Kornelia Łukojć swoim atakiem zakończyła mecz ustalając wynik 25:14. Może trochę statystyk najlepiej punktujących zawodniczek. Nasze środkowe Dagmara Kobylińska i Karolina Pietrzak zapisały na swoim koncie odpowiednio dziesięć i cztery punkty. Julia Zdyb w swojej rubryce odnotowała ich jedenaście. Agata Kaniewska popisała się pięcioma atakami. Ciekawie rozgrywały Helena Skiba i Natalia Pawelczyk, a w obronie wyróżniała się libero Jolanta Dębska. MVP spotkania została Marta Małolepsza. Atakowała pewnie i odważnie, więc nie powinno nikogo zdziwić, że zdobyła aż siedemnaście punktów dla swojej drużyny.

Następne spotkanie odbędzie się w czwartek 23 stycznia na sali Gimnazjum nr 29 o godzinie 19:00. Będzie to z pewnością ciekawy mecz, gdyż podejmować będziemy BB Team Borne Sulinowo. Zapraszamy do gorącego dopingowania naszych zawodniczek.

Trener: Agnieszka Beyer-Michoń

Zawodniczki: Dagmara Kobylińska (1), Karolina Pietrzak (2), Kornelia Łukojć (3), Julia Zdyb (5), Helena Skiba (6), Marta Małolepsza (7), Agata Kaniewska (8), Natalia Pawelczyk, Jolanta Dębska (13)