Sylwester 2013 w Szczecinie

13.12.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Rytmy dyskotekowe będą królować w tym roku na Jasnych Błoniach

Wielkimi krokami zbliża się koniec 2013 roku. Wiąże się to z coroczną, huczną zabawą sylwestrową na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Rok temu w naszym mieście królowała samba, tym razem będą to rytmy dyskotekowe.

Nie bez powodu hasło przewodnie imprezy brzmi: "Będzie się działo! Mega Boombox Party - Sylwester 2013". Noworoczna impreza będzie miała bowiem charakter pokazu audiowizualnego muzyki klubowej. Podczas zabawy nie zabraknie najlepszych  hitów z dyskotekowych parkietów oraz wystrzałowego pokazu sztucznych ogni i największego tanecznego parkietu pod gwiazdami. Na specjalnie przygotowanej scenie w kształcie BOOMBOXA, kultowego radiomagnetofonu, wystąpią utalentowani DJ z Polski i zagranicy. Szczecińską publiczność rozgrzeją takie gwiazdy jak Wet Fingers, CJ Stone i duet The Nycer. Zabawa światłem i obrazem skompilowana w jednym miejscu i czasie w rytm znanych przebojów przeniesie wszystkich uczestników w inny wymiar. Zabawa rozpocznie się o godz. 22.00. Tradycyjnie o północy odbędzie się pokaz sztucznych ogni. Scena ustawiona będzie na Jasnych Błoniach za parkingiem przy ul. Piotra Skargi.

Wet Fingers - za tym projektem ukrywa sie dwóch producentów - DJ ADAMUS i MAFIA MIKE. Obaj od ponad dekady aktywnie działają na scenie muzycznej. Założeniem powstania duetu producentów była rewitalizacja polskiej muzyki. Na bazie sampli starych, polskich przebojów powstała pierwsza płyta duetu z bardzo popularnym, radiowym hitem HI FI SUPERSTAR.

CJ Stone aka "Andreas Litterscheid"  - od ponad piętnastu lat działa z wielkim powodzeniem na rynku muzycznym i jest jednym z najbardziej utalentowanych DJ-ów i producentów na scenie klubowej i pop na całym świecie.  Jego wysokiej jakości remixy znanych międzynarodowych artystów, takich jak Tiesto, , Benny Bennasi i Silver  sprawiły iż CJ Stone znany jest wszystkim na świecie. Koncertował m.in. w Kanadzie, Rosji, USA i wszystkich krajach Europy. Jego własne utwory jak "Be Loved" okupowały czołowe miejsca europejskich list przebojów. CJ Stone był producentem utworu "Crazy Frog", który błyskawicznie stał się ogólnoświatowym hitem.

The Nycer - duet tworzą Andy Rock i Ken Roll. Muzycznie poruszają się w klimatach elektro house, pop i dance. Obaj pochodzą z Francji. Rezydują w Nicei w klubach na Francuskiej Rivierze. Przyjaźń i wspólna pasja zaowocowały w 2008 roku powołaniem do życia projektu The Nycer. Debiutowali EP-ką "Feel So Good" w Work Machine, następnie dla międzynarodowej wytwórni Armada Music (założonej przez Armina van Buurena) nagrali krążek "Naked". Trzecim wydawnictwem jest materiał zatytułowany "Who Let The Dogs Out". W 2010 roku wraz z Deeci wydali singiel "Losing Control".

 

RC

Galeria zdjęć

Rytmy dyskotekowe będą królować w tym roku na Jasnych Błoniach

Skomentuj

Znamy Twoje IP (34.239.170.244). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.