Świeć się! - Szczecin w finale

12.01.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Głosujmy na Szczecin w finale

Jeszcze dzisiaj możemy pomóc naszemu miastu zwyciężyć w Plebiscycie Miast "Świeć się z ENERGĄ". Szczecin znalazł się w finałowej szesnastce tej imprezy.

Szczecin reprezentuje woj. zachodniopomorskie w finale plebiscytu na najpiękniejsze iluminacje świąteczne w Polsce. Miasto zostało zwycięzcą etapu wojewódzkiego i pokonało konkurentów otrzymując 93 proc. głosów w swoim regionie. Na drugim miejscu uplasował się Stargard Szczeciński z 2 proc. głosów internautów. Na miejscu trzecim znalazł się Koszalin (1 proc. głosów).

Głosy na ulubione miasto można oddać raz dziennie za pomocą aplikacji na https://www.facebook.com/swiecsie/app_388884797866472 lub na serwisie konkursowym www.SwiecSie.pl

Na triumfatora plebiscytu czeka ufundowany przez spółkę ENERGA Oświetlenie zestaw nowoczesnego, energooszczędnego sprzętu AGD o wartości ponad 10 tys. zł, który urząd miasta przeznaczy na wybrany przez siebie cel społeczny. W ubiegłym roku tytuł przypadł Bielsku-Białej.

Spośród ponad 130 miejscowości, które brały udział w konkursie do finałowej szesnastki weszły: Bielsko-Biała, Szczecin, Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Bielsk Podlaski, Legnica, Bartoszyce, Toruń, Piła, Zamość, Nysa, Skarżysko-Kamienna, Gorzów Wielkopolski, Łódź, Nowy Sącz.

Szczecin zdobywał tytuł najpiękniej oświetlonego miasta w Polsce w 2011 i w 2012 roku.

Galeria zdjęć

Głosujmy na Szczecin w finale

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.192.48.196). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.