Sonda

01.05.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

W aktualnym wydaniu naszej gazety postanowiliśmy spytać naszych czytelników o to, czy są zadowoleni z kierunku, w którym zmierza prawobrzeże. Czy są zadowoleni z rozwoju tej części miasta. Oto, co nam odpowiedzieli:

Janusz, os. Słoneczne - Szczerze mówiąc, to mieszkam po tej stronie Szczecina od pół roku i naprawdę zaciera się ta przepaść, która jeszcze nie tak dawno powodowała wyśmiewanie mieszkańców prawobrzeża. Myślę, że jeszcze trochę i kompletnie nie trzeba będzie odwiedzać lewego brzegu Odry.

Jagoda, os. Słoneczne - Jak na razie rozwojowi ulega ta część usługowo-handlowa wg. mnie. To nie do końca jest zadawalające. Oczywiście jest bardzo wygodne, ale wciąż wielu mieszkańców prawobrzeża do pracy udaje się do centrum Szczecina.

Mariusz, os. Słoneczne - Niestety muszę stwierdzić, że nie ma się czym zachwycać. Wciąż mamy dziury w drogach, nie ma pracy. Co nam po tym, że mamy kolejny sklep, skoro nie ma pieniędzy, by z nich korzystać.

Krystian, os. Słoneczne - Pamiętajmy, że centrum zawsze jest traktowane lepiej przez urzędników. Jednak muszę przyznać, że ostatnio prawobrzeże zrobiło kroki milowe w dogonieniu reszty Szczecina. W końcu mamy kino. Nie muszę jechać 40 minut, by obejrzeć dobry film.

 

Odpowiedzi zbierał Przemysław Sierakowski

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.236.143.154). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.