Siłownie pod chmurką

27.04.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Jedna z siłowni pod chmurką znajdująca się w Szczecinie l fot. www.szczecin.eu

Zakład Usług Komunalnych zbuduje w tym roku co najmniej pięć nowych siłowni pod chmurką. Na ten cel przeznaczy pół miliona złotych.

Siłownie pod chmurką stają się coraz bardziej wśród mieszkańców Szczecina. Wiele osób, nie tylko młodych, codziennie korzysta z nowo powstałych miejsc na poprawienie kondycji czy też tężyzny fizycznej. Zakład Usług Komunalnych, który przyczynił się do powstania kilku takich obiektów w zeszłym roku chce pójść za ciosem i planuje budowę kolejnych, podobnych miejsc. W ubiegłym roku ZUK doprowadził do budowy siłowni przy ulicy Strzelców Podhalańskich. Złożona jest z dziewięciu urządzeń do ćwiczeń. Ustawiono też dwie duże zabawki dla dzieci. Całość ogrodzono.

W tym roku jeden z takich obiektów powstać ma między innymi na Kijewie, przy Jelenim Stawie.  Niewykluczone, że pięćset tysięcy złotych pozwoli na przygotowanie dwóch kolejnych siłowni pod chmurką (niewykluczone, że powstaną one na Prawobrzeżu). Trwają przygotowania do przetargu, w którym zostanie wyłoniony wykonawca. Analizowane są również warianty wyposażenia. Do końca miesiące będzie już wiadomo jakie urządzenia znajdą się w poszczególnych miejscach.

 

Autor: Rafał Czajkowski

Galeria zdjęć

Jedna z siłowni pod chmurką znajdująca się w Szczecinie l fot. www.szczecin.eu

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.211.26.178). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.