Punkt-za-punkt – zabrakło odrobiny szczęścia.

28.01.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

23 stycznia zawodniczki UKS Bukowe 29 podjęły u siebie BB Team Borne Sulinowo, aktualne liderki naszej ligi SALPS-u. Walce punkt-za-punkt zawdzięczamy ogrom emocji towarzyszący siatkarkom z obu drużyn.

Wielu komentatorów meczów siatkarskich mówi, że set rozpoczyna się na nowo przy wyniku 20:20. Jeśli to prawda to nasze siatkarki drugi raz zaczynały każdy z nich. W pierwszym dziewczyny zdołały odrobić straty do gości i wyrównać 21:21. Niestety zakończył się on porażką gospodyń 25:27. Drugi set różnił się od pierwszego niewieloma szczegółami. Przewaga – odrabianie punktów – 21:21 – 25:27. Wrażenie de-ja-vu spowodowało pełną mobilizację i dziewczyny zaczęły ostatnią odsłonę z przewagą. Niespodziewanie jednak na tablicy pojawił się wynik 22:22, a mecz znów rozpoczął się na nowo. Goście wygrali 23:25.

Był to z pewnością emocjonujący mecz. Dziewczyny walczyły do końca, jednak w końcówkach zabrakło im szczęścia. Zapraszamy na następny mecz, który odbędzie się 31 stycznia w SP 1 na Alei Piastów 6 o godzinie 17:30 a także na już zapowiadany wcześniej Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt "Bukowe 29".

Trener: Agnieszka Beyer-Michoń

Zawodniczki: Dagmara Kobylińska (1), Karolina Pietrzak (2), Kornelia Łukojć (3), Julia Zdyb (5), Helena Skiba (6), Marta Małolepsza (7), Agata Kaniewska (8), Emilia Jurewicz (9), Jolanta Dębska (13)