Powiększają Outlet

22.06.2015, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

O 20 nowych sklepów powiększy się Outlet Park na Prawobrzeżu.

Na przełomie zimy informowaliśmy, że Spółka Echo Investment zamierza rozbudować kompleks przy ulicy Struga. Dziś już wiadomo jakie nowe marki zamierzają się tu ulokować. Ujawniono, że będą to: Świat Zabawek, Giacomo, Monnari, Maxima, Conti i inne. Stanie się to po jego rozbudowie. Dobra informacja jest taka, że Spółka obiecuje zakończenie prac jesienią tego roku.
 
Na nowych powierzchniach handlowych znajdą się znane marki oferujące odzież damaską i męską, a także sklep z zabawkami dla dzieci. Oprócz nich będzie oferować także artykuły szkolne. Ma to być uzupełnienie dla działającego tu sklepu Smyk. Pojawi się sklep firmy CCC oraz Diverse i Simple. Oprócz dwudziestu nowych sklepów, w rozbudowanej części Outletu znajdzie się też centrum medyczne i fitness club.
 
Po zakończeniu rozbudowy co ma się stać w czwartym kwartale tego roku, oferta handlowa zwiększy się z 80 do 100 sklepów. Powierzchnia Outletu wyniesie niemal 28.000mkw. Klienci mają do dyspozycji parking o pojemności 900 miejsc parkingowych. Warto dodać, że w kompleksie działa jedyne na Prawobrzeżu wielosalowe kino Helios.
 
EL

Foto archiwum.

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.235.20.185). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook