Potrzebują pomocy

16.09.2017, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Straty spowodowane obfitymi opadami deszczu ponieśli nie tylko rolnicy czy leśnicy. Paradoksalnie spore straty zanotowali też młodzi zdolni muzycy.

Szczeciski zespół ETA działający na Prawobrzeżu, a mający salę prób w Kijewie,  potrzebuje naszego wsparcia. Oto ich prośba.
   Od zawsze kochaliśmy muzykę, a odkąd tworzymy zespół, pasja i oddanie jej stały się podstawą naszych codziennych żyć. Niestety, 26. lipca nasza sala prób znalazła się pod wodą. Szczecin tego dnia nawiedziła ogromna nawałnica, czego efektem były liczne podtopienia, co niestety przydarzyło się również nam. Cały sprzęt jaki stał w sali prób, został zalany i uległ poważnym zniszczeniom. Wynosząc cały nasz dobytek wraz ze Strażą Pożarną, najzwyczajniej w świecie w oczach pojawiły się łzy. Był to dla nas prawdziwy cios, ponieważ to także on umożliwiał nam koncertowanie w przeszłości oraz stanowił fundament naszych przyszłych planów koncertowych. Obecnie jesteśmy przybici, załamani i rozgoryczeni wyrokami losu, który postanowił nam dopiec. Jednak nie chcemy się poddawać. Od początku istnienia zespołu ETA zawsze aktywnie uczestniczyliśmy w akcjach charytatywnych, co roku gramy na finałach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, bierzemy udział w wielu lokalnych wydarzeniach. Wychodzimy z założenia, że to obowiązek muzyka - być tam gdzie dzieje się źle, pomagać na różne sposoby tym, którzy tego potrzebują. Muzyka musi pochodzić z serca i poruszać serca!
 
Tym razem prosimy Was o pomoc w pozyskaniu środków, które chociaż w pewnym stopniu pomogą nam naprawić nasz sprzęt i poradzić sobie z kosztami, które musimy ponieść w związku z zalaniem. Nie jest to wszystko czego potrzebujemy, obecnie straty wynoszą około 12 tysięcy złotych, ale jakiekolwiek pieniądze w tej chwili bardzo nam pomogą. Wierzymy, że przy Waszej pomocy, jeszcze jesienią zagramy dla Was koncerty, które będą promować naszą jesienną, premierową płytę "NIGDY". Utracony sprzęt w wyniku zalania to między innymi nasze kolumny gitarowe  i basowe – zniszczone głośniki i napuchnięte drewno, odkształcona perkusja, kompletnie zalane efekty gitarowe, kolumny będące odsłuchami, okablowanie, a także wzmacniacze obecnie znajdujące się w naprawie ze względu na wilgoć. To te najbardziej poważne szkody…  Poniżej możecie zobaczyć jak to wyglądało.
Nie sądziliśmy, że kiedykolwiek będziemy musieli stanąć przed koniecznością proszenia Was o pomoc. To co nas spotkało zdarza się rzadko, ale jednak - zdarza. W zamian za Wasze zaufanie i wsparcie jesteśmy gotowi dać wszystko to co mamy, a nawet więcej!
 
Praktycznie każdy wpłacony przez Was nominał będzie w jakiś sposób doceniony przez nas wszystkich! Już teraz jesteśmy w trakcie szykowania nagród. 
Za konkretne sumy, przygotowaliśmy dla Was różnej maści nagrody takie jak:
Podziękowania w klipie, którego premiera przewidziana jest wraz z oficjalną premierą płyty "Nigdy" tej zimy! Wejściówki na dowolne nasze koncerty, wraz z osobami towarzyszącymi! Płyty z materiałami ekskluzywnymi! Koszulki i kubki! Kolacja z nami wszystkimi!
Oraz prawdziwe cudeńko...
Osobisty koncert tylko dla Ciebie i znajomych, w którym to Ty decydujesz jak będzie on wyglądał!   www.wspieram.to/eta
 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.238.116.201). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.