Poszukaj swojego domu

12.10.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

22.Targi Nieruchomości trwają w halach MTS przy ulicy Struga.

W sobotę i niedzielę zaprezentuje się 80 wystawców: deweloperów, biur nieruchomości, przedstawicieli gmin oraz banków, doradców finansowych i prawnych. Jednym słowem wszyscy, którzy mogą nam pomóc znaleźć własne mieszkanie. Zachodniopomorskie Targi Nieruchomości i Inwestycji to możliwość wyboru mieszkań, domów i działek z targowymi rabatami. Na miejscu można również skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów od finansów, prawa, budownictwa i architektury wnętrz. 

   Jesienna edycja targów to szansa na specjalną, preferencyjną ofertę kredytu targowego, gdyż zdobycie kredytu na zakup nieruchomości nie jest już takie łatwie jak choćby dwa lata temu. 

   Dla wszystkich zainteresowanych ofertą nieruchomości z rynku wtórnego, przygotowana została Giełda Ofert. Za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie www.zachodniopomorskie.nieruchomosci.pl oraz w biurze obsługi targów, każda osoba indywidualna może bezpłatnie dodać ogłoszenie kupna, sprzedaży lub zamiany nieruchomości, które będzie dostępne na tablicy ogłoszeń podczas obu dni trwania Targów.

 22. Targi Nieruchomości i Inwestycji

 12 i 13 października 2013 r.

 hala MTS, ul. Struga 6-8, Szczecin

 sobota, niedziela, godz. 10.00-17.00

 WSTĘP i PARKING BEZPŁATNE

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.238.116.201). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.