Postraszyli lidera

26.03.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

W 18 kolejce doszło do ciekawego pojedynku między Prawobrzeżem.info a liderem, drużyną Eksperta SI.

Faworytem spotkania byli gospodarze, drużyna Eksperta, która w 17 wcześniejszych meczach poniosła tylko 2 porażki. Prawobrzeżanie zaś mają zapewnione miejsce w środku tabeli.

Na boisku jednak od początku trwała zażarta walka o każdy punkt. Na atomowe ataki gospodarzy, goście odpowiadali mądrymi zbiciami piłki. Żadna z drużyn nie potrafiła zbudować kilkupunktowej przewagi co doprowadziło do nerwowej końcówki. Z tej obronną ręką wyszli gospodarze wygrywając 26:24. Drugi set to najbardziej jednostronna część spotkania. Początek tej odsłony to bardzo dobra zagrywka po stronie gospodarzy co umożliwiło odskoczenie na parę punktów. Tej przewagi Ekspert nie oddał do końca i wygrał 25:20. W kolejnym secie goście kontynuowali swoją rozważną grę co w końcu przyniosło efekty. Trzecia partia padła łupem Prawobrzeża 28:26. Czwarty set to kolejna walka punkt za punkt. Gdy wydawało się, że dojdzie do tie-breaku, przy stanie 23:23 gospodarze zdobyli dwa kolejne punkty i wygrali cały mecz 3:1.

Ekspert SI vs Prawobrzeże.info - 3:1 (26:24, 25:20, 26:28, 25:23)

Kolejne spotkanie drużyna Prawobrzeża.info rozegra 8 kwietnia, o godzinie 20:50, w hali przy ulicy Bolesława Śmiałego. Rywalem będzie bijąca się wciąż o utrzymanie w lidze ekipa Ocochodzi.