Porażka w dramatycznych okolicznościach

09.01.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Pierwszy rozegrany mecz w 2014 roku mają już na koncie siatkarze Prawobrzeża.info. Niestety zakończył się on po dramatycznym meczu porażką 2:3.

Mecz od początku toczył się pod dyktando gospodarzy, Sapera JW2091, którzy regularną i mocną zagrywką kompletnie odrzucili od siatki gości tego spotkania. Spięci, nie mogący sobie poradzić z takim rozwojem sytuacji siatkarze Prawobrzeża.info oddali pierwsze dwa sety bez walki, przegrywając w nich odpowiednio do 15 i 17.

Mecz tak naprawdę zaczął się w trzeciej partii, kiedy to goście opanowali nerwy a zawodnicy Sapera częściej psuli swoje zagrywki. Dwa wyrównane sety zakończyły się zwycięstwami Prawobrzeżan, oba do 21.

Decydująca piąta partia to próba nerwów z jednej i drugiej strony. Do rozstrzygnięcia nie wystarczyło zdobyć wymaganych 15 punków, obie ekipy nie pozwoliły odskoczyć rywalom na dwa punkty. Dopiero od wyniku 18-18, gospodarze zdobyli kolejne dwa oczka, wygrywając całe spotkanie 3:2.

Kolejny mecz siatkarze Prawobrzeża.info rozegrają już w kolejny wtorek, w hali przy ulicy Bolesława Śmiałego, o godzinie 20:50. Ich rywalami będzie plasująca się na przedostatnim miejscu ekipa Blackcollar.