Piraci na pokład! – Dzień Dziecka w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo

26.05.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Pełna przygód żegluga czy morskie bitwy to powody, dla których wiele maluchów marzy, by choć przez jeden dzień być prawdziwym piratem. Wyjątkową okazją, by wcielić się w rozbójnika będzie Piracki Dzień Dziecka w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo. Już w najbliższy weekend maluchy odkryją tajemnice skrzyni skarbów, a także sekrety morskiego dna. Wstęp wolny!

„Arrrr….” - takie groźne odgłosy z pewnością opanują niebawem Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo. Wszystko za sprawą wyjątkowej niespodzianki, jaką galeria przygotowała dla swoich najmłodszych gości. W sobotę i niedzielę 31 maja oraz 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, maluchy będą miały okazję wcielić się w prawdziwych korsarzy i stawić czoła pirackim zadaniom.

Aby wcielić się w swoje role, maluchy będą mogły przygotować dla siebie odpowiedni strój. Podczas warsztatów plastycznych stworzą między innymi pirackie czapki, flagi oraz lunety. Posłużą im do tego kolorowe kartki papieru, bibuła, rolki po papierowych ręcznikach, a także ozdobne tasiemki czy koraliki. Kreacje dopełnią tatuaże wodne, a także możliwość pomalowania twarzy w pirackie wzory za pomocą specjalnych farbek do ciała. Pirackie wcielenie najmłodsi goście bezpłatnie upamiętnią w studiu fotograficznym, które zlokalizowane zostanie w galerii na czas atrakcji.

Pod czujnym okiem animatorów morscy rozbójnicy ozdobią duży kartonowy statek, którym będą mogli wyruszyć w pełną przygód podróż. Wyprawa sięgnie samego dna oceanu! Maluchy wspólnie stworzą oceaniczne dno i poznają jego sekrety. W ruch pójdą błękitna folia, kolorowe kartki papieru, plastikowe kubeczki, koraliki oraz muszelki.

Podczas morskiej bitwy natomiast mali rozbójnicy sprawdzą swoją spostrzegawczość i bystrość, biorąc udział między innymi w pojedynku na słowa. Odkryją także skarby ukryte w pirackiej skrzyni. Znajdą się w niej różnego rodzaju zgadywanki oraz zadania muzyczne czy plastyczne. Korsarze najlepiej stawiający czoła wyzwaniom otrzymają upominki. Na wszystkie maluchy czeka również bezpłatna wata cukrowa.

Piracki Dzień Dziecka odbędzie się w weekend 31 maja i 1 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo przy ulicy Ustowo 45 w Szczecinie. Zabawy i warsztaty potrwają od godziny 12.00 do godziny 19.00. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny!

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.211.26.178). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.