Pawełki dla najlepszych

17.06.2016, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Po raz szósty w KSP w Podjuchach odbyła się wyjątkowa uroczystość.

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego, w Katolickiej Szkole Podstawowej przy ulicy Skalistej, rozdano Pawełki. Są to nagrody przyznawane w kilku kategoriach za osiągnięcia w nauce, sporcie, a nawet za bycie dobrym kolegą. Nazwiska nominowanych publikujemy na fotografii tablicy, na której są kategorie i nominacje.
 
Na uroczystym wręczeniu Pawełków byli przedstawiciele Rady Miasta, straży miejskiej, policji, Teatru Polskiego, szkół i organizacji katolickich, a gościem specjalnym była Monika Pyrek. Uroczystość rozpoczął szkolny chór, który zaprezentował hymn Światowych Dni Młodzieży. Pawełka w kategorii Przyjaciel Szkoły otrzymała pani Katarzyna Walczak. Gratulacje złożył dyrektor szkół katolickich w diecezji oraz dyrektor KSP w Podjuchach pani Monika Szczepanik. Dotychczasowi prowadzący kończą edukację w szkole i przekazali prowadzenie gali młodszym kolegom.
 
Pawełki przyznawane są za osiągnięcia w dziedzinach, które są codziennością dla każdego ucznia. Do nominowanych apelowano by stawali się coraz lepsi i doskonalsi, a dla otoczenia jeszcze bardziej mili. Wszystkim nominowanym i nagrodzonycm serdecznie gratulujemy.
 
EL
 
 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.236.143.154). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.