Ostatnie dni promocji w Banku BPH

27.09.2016, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Tylko 4 dni pozostały by skorzystać z niezwykle atrakcyjnej oferty kredytu konsolidacyjnego w jedynej na prawobrzeżu placówce partnerskiej Banku BPH mieszczącej się przy ulicy Leśmiana 5 w Szczecinie.

Promocja kredytów konsolidacyjnych dla klientów indywidualnych jest ważna do piątku 30 września 2016. Każdy Klient, który przeniesie swoje dotychczasowe kredyty z innych banków może liczyć na niskie oprocentowanie.

Klient, który skonsoliduje w Banku BPH kredyt, lub kredyty z innych banków lub SKOK-ów w wysokości co najmniej 5 tys. zł, będzie mógł skorzystać z promocyjnego oprocentowania wynoszącego 3,9 proc. w całym okresie kredytowania (rzeczywista roczna stopa procentowa wynosi 9,23%). Przenosić i łączyć można kredyty ratalne, gotówkowe, samochodowe, a także zadłużenie na karcie kredytowej i limit w koncie osobistym. Spłatę kredytu można rozłożyć nawet na 10 lat.

- Kredyt zaciągnięty jakiś czas temu, w warunkach wyższych stóp procentowych, może wiązać się z mniej korzystnymi warunkami spłaty niż kredyt oferowany dzisiaj. Dlatego warto pomyśleć o skonsolidowaniu comiesięcznych zobowiązań, tak aby zamiast kilku wysokich rat płacić jedną niższą. Warto sprawdzić jak wysokie oprocentowanie mają kredyty, które obecnie spłacamy. Jeżeli chcemy płacić mniej zapraszamy do naszej placówki na Leśmiana 5, sprawdzimy o ile możemy zmniejszyć raty - mówi Ewa Mich, Doradca Klienta.

Regulamin promocji "Wymiksuj się z wielu kredytów" oraz Taryfa opłat i prowizji są dostępne w serwisie internetowym Banku BPH oraz w placówkach Banku BPH.

Placówka Partnerska Banku BPH

ul. Leśmiana 5

70-786 Szczecin

Tel. 512 172 126; 512172 164; 663 655 166

Godziny otwarcia: pn-pt 9:30–17:00 

 

[artykuł sponsorowany]

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.235.20.185). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook