Nadchodzi nowe w szpitalu w Zdrojach

08.11.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Pani Danuta Śliwa ponownie obejmuje funkcję dyrektora w SPS ZOZ Zdroje

Po odejściu dyrektora szpitala w Zdrojach Andrzeja Niedzielskiego bardzo długo trwał wakat na tym stanowisku. Pełnić obowiązki naczelnego placówki będzie pani Danuta Śliwa.

Pani Danuta Śliwa pełniła już funkcję dyrektora SPS ZOZ "Zdroje" do 2011 roku, kiedy postanowiła przejść na emeryturę. Na wniosek marszałka województwa nowy dyrektor szpitala (Andrzej Niedzielski) zatrudnił ją na stanowisku specjalistki do spraw inwestycji szpitala w Zdrojach. Teraz ma okazję ponownie zarządzać tą placówką. Co ciekawe pani Danuta Śliwa była nominowana do nagrody "Szczecinianka Roku 2011", gdzie zajęła wysokie, ósme miejsce.

 Wczoraj szpital w Zdrojach odwiedził ambasador Norwegii J.E. Karsten Klepsvig. Związane jest to z dotacją dla placówki z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego z trzech krajów - Norwegii, Liechtensteinu i Islandii. W głównej mierze sfinansowała ona blisko 5 milionową inwestycję. Mowa tu o Centrum Leczenia Oparzeń dla Dzieci i Młodzieży, do której rocznie trafia blisko 2 tysiące pacjentów, z których około 100 potrzebuje natychmiastowej operacji.
 
RC
 

Galeria zdjęć

Pani Danuta Śliwa ponownie obejmuje funkcję dyrektora w SPS ZOZ Zdroje

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.211.26.178). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.