Można głosować

07.12.2020, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Dziś o godz. 9.00 rozpoczęło się głosowanie w tegorocznej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Twój głos jest ważny, zagłosuj już dziś!

Swoje głosy oddać będzie można do 21 grudnia 2020  również do godz. 9.00. W tym roku mieszkańcy mogą wybierać spośród 113 pomysłów, które znalazły się na liście do głosowania (z tego 27 to projekty ogólnomiejskie, a 86 lokalne). Głosować mogą wszyscy mieszkańcy naszego miasta, bez względu na wiek i miejsce zameldowania. Również w tym roku osoby niezameldowane, ale mieszkające w naszym mieście będą mogły oddać swój głos zarówno przez internet jak i tradycyjnie w formie papierowej.

Jak głosujemy?                                     

Głosowanie odbywa się na stronie www.sbo.szczecin.eu lub poprzez wypełnienie formularza papierowego dostępnego w Urzędzie Miasta lub filii urzędu. Wypełnioną kartę do głosowania  można złożyć  w Urzędzie Miasta Szczecin - pl. Armii Krajowej 1, w filii urzędu na Prawobrzeżu - ul. Rydla 39/40 lub wysłać do urzędu Pocztą.

 

UWAGA! Każdy głosujący ma do wykorzystania 5 głosów:

 

·          2 głosy na projekty ogólnomiejskie,

·          3 głosy na projekty lokalne.

 

Pamiętaj! Na jeden projekt (zarówno ogólnomiejski, jak i lokalny) można oddać maksymalnie dwa głosy. Żeby głosowanie było ważne musisz oddać co najmniej 1 głos. Głosowanie na projekty nie jest poddane rejonizacji - można głosować na wybrane projekty z dowolnej lokalizacji.

Zagłosować można tylko jeden raz! W przypadku dwukrotnego zagłosowania: oddania głosów  na te same projekty za pośrednictwem papierowej karty oraz drogą elektroniczną, głos oddany za pośrednictwem papierowej karty zostanie wycofany.

Realizowane będą projekty, które w danym obszarze: ogólnomiejskim i lokalnym uzyskają największą liczbę głosów - do wyczerpania puli środków w danym obszarze.

 

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.236.142.143). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.